06 Ağustos 2013

Hattuşa Termal Sözlerinde Durmuyor!

Benim bu devremülkü almak istememdeki sebep kiraya verebilmek ve ileri ki zamanda ya tatil yapabilmek yada durama göre satmaktı . Satış temsilcileri ve satış müdürleri satana kadar bir sürü şey vaad ettiler. İşte taksitinizi öderken kiralayabilirsiniz , 30 gün içinde kiralama sözümüz var vs. gibi.

Biz Hattuşa Termal'e üye olduğumuzdan beri iş değişti .Rezervasyon yaptırmak , kiralamak için aradığımızda hep oyaladılar ve ben şu 3 aydır bununla uğraşıyorum . Son 2 haftadır telefonla arayıp sözleşmeyi kesin ve kesin fes etmek istediğimi dile getiriyorum; fakat hala oyalanıyorum . Artık şu dertten kurtulmak istiyorum. İnsanları resmen satana kadar yanıltıyorlar.

Ferudun 1.083 Okunma

Cevaplar

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Sayın Sönmez, Bildiğiniz üzere üyelerimizin bir çoğu devre haklarını kullanmak tecrübe etmek istemekte ve bu nedenden satış-kiralama talepleri yeni yeni oluşmaktadır. Her bir üyemizin talebi yönetim kurulumuz ve işletme müdürlüğümüz tarafından hassasiyetle değerlendirilmekte olup, bu konuda departman kurulması gündemimizdedir. Ayrıca! Sözleşmenizin fesih edilmesi konusunda sürecin nasıl işlediği ve neler yapmanız gerektiği açıkça belirtilmiştir. Yinede! ilgili departman görevlilerine tarafınıza bilgilendirme yapılması konusun da talimat verilmiştir. Sağlık & Huzur Dolu Günler Dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön