15 Nisan 2013

Hattusa Termal Satış İptali İstiyorum!

Devre tatili aldığımız için çok pişmanız ailemizin içindeki huzur sizin yüzünüzden bozuldu tanıtım amaçlı çağırıp insanların maddi durumlarını bilip bilmeden baskı yapıyorsunuz maddi ve manevi olarak sıkıntı içindeyiz bu sebeple satışın iptalini istiyoruz!

Şimdi aradığımda satış departmanımız yok deniyor madem çok kaliteli bir tesisiniz madem şikayetçi olan çok az azınlığız diyorum ki, bu azınlığın sorununu çözmek büyüklüğünüz olsun .

Muhsin 1.245 Okunma

Cevaplar

  • Muhsin26 Temmuz 2013

    İNSANLARIN HAYTI İLE OYNAYAN BİR ŞİRKETLE ASLA BİRDAHA ÇALIŞMAM BENİM ALMIŞ OLDUĞUM TATİL 10.000 TÜRK LİRASI ALIRKEN HAZİRAN TEMMUZ AYINDADA KULLANABİLİRSİNİZ DENİLİYO AMA BAKIYORUZ ŞUBAT HARİCİ KULLAMAMIYORUZ YAZIK İPTALİNİ İZTEDİĞİMDE 10.000 TL Yİ BANA VEREMEYEN BİR ŞİRKET ASLA BÜYÜYEMEZ BÜYÜMESİNDE İNŞAALLAH.

  • Muhsin28 Haziran 2013

    satarken işte yatırım amaçlı alırsanız satış departmanlarımız yardımcı olacaklar deniliyo sonra eeee satış departmanı açılmamışmış madem satarken bunlarıda bildirin ona göre alalım

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın SAĞIR, Sözleşmenizin iptalini istiyorsanız,iptal departmanını dahili numaralardan arayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz. SAYGILARIMIZLA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön