23 Ağustos 2013

Hattuşa Termal Personelin Misafire Davranışı!

Balıkesir Güre Hattuşa Oteli için davetiye aldık. Otel tanıtımı için. Bir müddet havuza girdikten sonra bize eşlik eden İ**Bey ile tanıtım odasına girdik. Daha sonra konuyla ilgili bilgi verdi. Daha sonra bir bey gelip anlatım yaptı , biz hiç birinde fiyat görmek istemedik. Sebebini net bir şekilde bildirdik. Bayan bir müdür yanımıza geldi yine memnuniyetsizliğimizi bildirdik.

Bunun üzerine "Neden istemiyorsunuz, Hilton'lar da mı kalıyorsunuz?"diyerek dalga eder bir tavırla konuşma yaptı. Otelinize geleceğim varsa da o bayan sayesinde her şey bitti. Hattuşa Termal benim için bitmiştir. Ve bir çok kişi için de bu geçerlidir. Çalışanlarınızın ilk önce misafire nasıl hitap etmesini öğretmelisiniz.

Şeyma 1.515 Okunma

Cevaplar

  • Hattuşa Asytra Termal & SPA Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın Elmas, Hattuşa termal tesisleri yatırımcı firma olarak sizlerle buluşmamızı sağlayan satış -pazarlama acentelerimiz bulunmaktadır. Sizinde söz ettiğiniz şekilde, acentelerimiz tesisimizin tanıtımı için yakın illerden turlar düzenlemektedirler. Bu manada tesisimizi binlerce misafir ziyaret etmiş olup hem bölgemizin güzelliğini hem de tesisimizin kalitesi ve imkanlarını tanıma fırsatı elde etmişlerdir. Biz yatırımcı firma olarak her ne kadar denetim ve eğitimlerimize maksimum özeni göstersek de maalesef ve üzülerek sizinde belirttiğiniz şekilde münferit birkaç sorunla karşı karşıya kaldığımızda oluyor. Yaşamış olduğunuz sorunda acentemiz ve çalışanları ile ilgili bir durum olup tarafımızca gerekli araştırma yapılacak ve ayrıca tarafınıza bilgi verilecektir. Yaşanan sorunla ilgili Sizden ve Ailenizden acentemiz adına ÖZÜR DİLER kendimizi doğru şekilde tanıtmayı arzu ederiz. Sağlıklı & Mutlu Günler Dileği İle. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön