18 Mayıs 2013

Hattusa Termal Kiralama ve Satış Yapmıyorlar!

Satın almadan önce yapılan Pazarlama Gezisinde. Pazarlama elemanları bana devre mülkünüzü kullanmak istemediğiniz zaman sizin adınıza kiraya verebiliriz. Buradan bir 2000 - 2500 tl. arası kira kazancınız olur. Satmak istediğinizde ise biz istediğiniz zaman sizin adınıza devre mülkünüzü satabiliriz demişlerdi. Şimdi ise Satış departmanı yok! Devre mülkümü kiraya veremiyorum.

Bu konularda bir yetkili bulamıyorum, yok! Yatırım amaçlı aldığım yerden zarar ettim. Bana söyledikleri gibi devre mülküme müşteri bulmalarını bekliyorum. Bize satarken satış departmanları var ama ben satmak istediğim zaman departmanları yok.

Tayfun 1.514 Okunma

Cevaplar

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Sayın Çalı, Bildiğiniz üzere tesisimiz inşaatı hala devam etmekte, tam olarak tüm donatılar ve departmanlarla açılışı 2015 yılında olacaktır. Yeni kurulmakta olan bir tesis olduğumuzdan üyelerimizin birçoğu kendi devrelerini kullanmak tecrübe etmek istemektedirler. Bu nedenle de henüz kiralama ve satış talepleri yeterli oranda değildir. Ancak! Biz yinede müşteri hizmetleri departmanı olarak ilgili ekrana satış talebinizi alıp, Olurda görüştüğümüz binlerce üyelerimizden birinin devrenize talip olması durumunda tarafınıza bilgi vereceğimizi bildirmek isteriz. Sizde bu süreçte dilerseniz almış olduğunuz devre tatilinizi zaman kazanmanız için kendi imkanlarınızla internet ilgili sitelerine satış ilanı vererek satabileceğiniz gibi dilerseniz üçüncü bir şahısa devirde edebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön