29 Haziran 2015

Hattuşa Termal Kiralama ve Kırmızı Dönem Öncelikleri!

2007'de almış olduğumuz devre tatili bu yıl kullanmak istedik fakat çocukların sınavına denk geldiği için kullanamayacağımızı bildirdik kiraya verin dedik yüz yüze görüştüğümüzde sadece kırmızı dönem için kiralama departının açıldığını söylediler ve not aldıklarını talep olursa bizi arayacaklarını söylediler.

Daha sonra bizim her aramamızda farklı cevaplar aldık biri kiralama departının daha açılmadığını söylüyor, biri açıldı ama şu an talep yok diyor, bunların birbirlerinden haberleri yok, oradakilerin işine nasıl gelirse, seni yok öyle yok böyle oyalıyorlar, aldığımızdan beri bir kere bile kullanamadım vede kiraya da veremediler.

Ayten 4.475 Okunma

Cevaplar

  • Ayten 28 Ekim 2015

    Peki bu 30 Haziran 12temmuz arası hiç mi talep olmadı? Yaz doneminin burada çok yoğun gectigini duyuyorum. hiç bos yer kalmadigini sizlerin elemanlarinizdan dinledik. Ve bu konuda muhatap bulamadık

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi30 Haziran 2015

    Sayın YÖRÜK, Kiralama şartlarını yerine getirmiş ve talepte oluşan tarihler için kiralama hizmeti bu yıl yaz sezonu üyelerimiz için kısmen başlatılmıştır. Bu bağlamda önce sizlerden devrenizi kiraya vermek istediğiniz sorulmakta sonrasında talep oluşur ise kiralama yapılmaktadır. Bilginize / Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön