05 Kasım 2013

Hattuşa Termal Kiralama Sözünde Durmadı!

27 .5 .2012 tarihinde 1 haftalık mavi dönem devre tatil anlaşmasını yaptım. Haftasına ödemelerde güçlük çekeceğim için caymak istedim, tesiste imzalattıkları için kabul etmediler. Satış ekibindeki A**hanım sanırım şimdi müdürmüş , devremülkümüzü istediğimiz zaman kiraya verebileceğini, satabileceğini bu yönden çok karlı bir yatırım olduğunu, tesislerde kullanılan elektrik ve suyun kişilerce ödenmeyeceğini söylemişti. Bunların doğru olmadıklarını gördüm.

Satış ekibi türlü laflarla tesisi gezdirerek insanlara satış yapmaya çalışıyor. Devremülkümü kiraya vermek için tesisinizi aradım , henüz kiralama departmanı açılmadığını söylediler. Hattuşa Termal , lütfen bunda sözünüzü tutun da kiraya verin.

Mukaddes 1.078 Okunma

Cevaplar

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi08 Kasım 2013

    Sayın UTKU, Devrenizin kiraya verilmesiyle ilgili daha önce müşteri hizmetleri departmanını arayıp detaylı bilgi edinmişsiniz.Sözleşmenizin 5.3 maddesinde elektrik,su ödemeleriyle ilgili gerekli açıklamalar mevcuttur.Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi edinmek için müşteri hizmetleri departmanını arayabilirsiniz. SAYGILARIMIZLA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön