09 Eylül 2013

Hattuşa Termal İptal Olmaz Diye Yanıltmaya Çalışıyor!

Hattuşa Termal , 1 hafta önce çeşitli hastalıkları bulunan 69 yaşındaki babamı ve 1 otobüs dolusu insanı 3 günlük tatil kazandınız diye yanıltarak valizlerini hazırlatıp 300 km öteye götürüyorlar. Oraya vardıklarında öyle bir psikolojik operasyon başlıyor ki ,o yaşta ve o durumdaki insanları sözleşme imzalamaya mecbur bırakıyorlar.

Ben dün bizzat gittim gözlerimle gördüm, dünya kadar borcu olan insanlar resmen imzalamaya mecbur bırakılıyor. Biz resmi kanaldan sözleşme iptali için başvurduk. Ancak bakayım ne tepki verecekler dedim, bir de tesise gittim. Oradaki ne iş yaptığından habersiz sözüm ona kontrat müdürleri tuhaf bahanelerle iptal edemezsiniz diyor. Biz safız ya inandık sanki.

Yusuf 1.624 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 17 Eylül 2013

    Sn. İlgili, beni yanıltmadığınız için teşekkür ederim. Bu şikayetin ardından tarafınızla yaptığım 45 dakikalık telefon görüşmesinden sonra o günü akşamına kadar dönüş yapılacağı söylendi. Ama üzerinden tam 1 hafta geçti ne arayan var ne de soran. Ne kadar ciddi ve kurumsal bir firma olduğunuzu bir kez daha kanıtladınız. İlginç olanı %98 müşteri memnuniyeti olan bir firmayız deniyor ancak bu memnuniyet endeksi buradaki cevaplanma oranına göreyse haklısınız. Size göre müşteriye cevap verilmiş gözüküyor ancak sorunlar çözüme kavuşuyor mu? Orası muamma. Bizde de hakkımızı farklı mercilerde aramak düşüyor. Ama şunu bilin ki ne benim ne de burada şikayette bulunan kişilerin bir çoğunun sorunu çözülmedi. Saygılarımla

  • Hattuşa Asytra Termal & SPA Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Taş, Burada belirtmiş olduğunuz şikayetiniz dışında tarafımıza meramınızı uzunca yazdığınız mailinizde ulaşmıştır. Konuyla ilgili genel müdürlüğümüz tarafından gerekli inceleme ve denetimler yapılmakta olup ayrıca sonucu hakkında tarafınıza bilgi verilecektir. Ancak! Şu da unutulmamalıdır ki! Her birey hür ve özgür iradesi ile karar almakta,gelip-gelmemekte,alıp-almamaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön