20 Mayıs 2013

Hattusa Termal Firma İcra Ve Mahkemeye Gitmeden Asla İşlem Yapmıyor!

Ailem Hattuşa Termal den devre tatil üyelik satın aldı. 10 gün dolmadan cayma hakkını kullanmak istediler. Telefonda satış temsilcisi bunun mümkün olmadığını söylemesine rağmen, noter kanalı ile ihtarname göndermelerini sağladım. Gün içinde defalarca parayı yatırın yoksa avukatlarımız devreye girecek.

İcra yolu ile tahsilat yapacağız diye aradılar. İhtarnamenin taraflarına ulaşmasını bekliyorum. Daha sonra tüketici heyetine başvuracağım ve peşinatın iadesi için tüketici mahkemesine başvuracağım. 60 yaşında insanları yanıltıp zorla satış yapıyorlar, daha sonra korkutmaya çalışıyorlar. Merakla avukatlarınız bizimle irtibat kurmasını beklemekteyim.

Tc 1.497 Okunma

Cevaplar

 • Tc10 Şubat 2016

  2 senelik uğraş sonucu mahkeme kararı ile peşinatımızı geri aldık. Firma bizi o kadar çok oyaladı ki, mahkeme kararına rağmen ödeme yapmayacaklarını düşünüyordum. Fakat, mahkeme sonuçlandığında benim hiç ulaşamadığım firma yetkilileri bana hemen ulaştı. "Davayı boşverin, biz peşinatı geri ödeyelim hemen" dediler. Biz kabul etmedik. İcra dosyası üzerinden tahsilatımızı yaptık.

 • Tc12 Kasım 2013

  7 aylık bir süreç ve çözüm hala yok. Bu firmanın adını dahi duymak istemiyorum. Etrafımdaki herkese bu firmanın tutumunu ve kesinlikle almamalarını söylüyorum.

 • Tc12 Kasım 2013

  Iptal işlemimiz yapılmasına ve üzerinden 7 ay geçmesine rağmen, peşinatımız iade edilmedi. 1 ay önce tüketici mahkemesinde dava açtık, duruşmayı bekliyoruz.

 • Tc24 Haziran 2013

  Henüz sorunum çözülmüş değil. Sadece cevapsız kalmaması için herkese yazdıkları standart bir yazı yazmışlar. iptal işlemini yaptıklarını telefon ile bildirdiler. Peşinatın iadesi ile ilgili her konuştuğumda bir sonraki hafta yapacaklarını söylemelerine ve üzerinden 6 hafta geçmesine rağmen, henüz peşinatımın iadesi yapılmadı.

 • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Sayın KÜÇÜKOĞLU, Durumunuzla ilgili iptal departmanına bilgi verilmiş olup, size bu konuyla ilgili dönüş yapılacaktır. SAYGILARIMIZLA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön