13 Şubat 2016

Hattuşa Termal Cayma Hakkını Engellenmeye Çalışıyor.

30 Ocak tarihinde Hattuşa Termal'da devre tatil üyelik sözleşmesi imzaladım. 3 gün sonra e-mail ile 4. gün de hem faks hem de taahhütlü posta ile cayma bildiriminde bulundum. İlaveten noterden ihtarname çektirdim. Beni görüşmek için çağıran H*** H*** sözleşmeden cayabilmem ve ödediğim peşinat ile senedi geri alabilmem için 4750 TL ödemem gerektiğini çünkü ellerinde % 25'lik bir kesinti yapılacağına dair belge olduğunu, bunu imzalamış bulunduğumu söyledi. Ben de kendilerine yasal olarak böyle bir şeye hakları olmadığını belirttim. Bu arada otomatiğe bağlanmış gibi herkese neredeyse aynı sözlerle cevap yazmışlar.Oyalanmadan Pazartesi günü avukatımla dava dilekçesine son halini verip olayı mahkemeye taşıyoruz. Kimse yasanın verdiği bir hakkı kullanmam için benden para isteyemez!

Meral 1.759 Okunma

Cevaplar

  • Meral'ın Teşekkür Mesajı29 Şubat 2016

    Şikayetimde bahsettiğim sorunla ilgili olarak benimle irtibata geçen ve bu süre boyunca samimi çabası ve nezaketiyle sorunun çözümü için uğraşan firma sorumlularından Dilek Hanım'a tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum. Yaklaşık bir ayın sonunda sözleşme karşılıklı olarak feshedildi ve ödediğim peşinat ve imzalamış olduğum senet tarafıma iade edildi. Tekrar teşekkürler:)

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi13 Şubat 2016

    Meral Hanım, Sözleşmenizin ilgili maddelerinde cayma süreci yer almaktadır. Sözleşme hukuku dışında bir uygulama söz konusu olamaz. Konuyla ilgili departmana bilgi verilecek olup, size dönüş sağlanacaktır. Bilginize / Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön