02 Nisan 2013

Hattusa Termal Ben De Kulaklarımdan Hastalandım!

11-17 tarihlerinden bir haftalık tatilimi yaptım. iyi gidiyordu ama son iki günde kulaklarım kaşınmaya ağrımaya başladı. kimse gelip teslim yapmadı. daha sonra gelen bayanda bana bir haftalık daha devre tatil satmaya çalıştı. 12 de çıkın dediler çıktık haber verdik bekledik gelen yok. hesabı ödedik gittik. halen tedavi görüyorum.

Antibiyotik ve damla. ağrı kesici kullanıyorum. Kontroller sık yapılmalı. tahliller sık yapılmalı. dış termal havuz buz gibiydi. benim aldığımda. üye sayısı 4 bindi şimdi 10 bini geçmiş. bu 6 bin kişiyi istihdam ediyorsunuz da 10, 20 günü birlik geleni neden istihdam edemiyorsunuz. bir sürü kişiye de üye olmayanlara üyelik kartı verdiniz. o zaman hiç hijyen düşünmüyorsunuz.

Mehmet 1.219 Okunma

Cevaplar

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın ÖZÇELİK, Öncelikle rahatsızlığınızdan dolayı çok geçmiş olsun fakat havuzlarımızın hijyeni düzenli olarak yapılmaktadır,üye olmayan kişilere kesinlikle üyelik kartı verilmez.Diğer şikayetlerinizle ilgili daha detaylı görüşmek için müşteri hizmetleri departmanını dahili numaralardan arayabilirsiniz. Sağlıklı & Güzel Günler Dileğiyle SAYGILARIMIZLA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön