09 Eylül 2013 #2000961

Hattuşa Termal'in Verdiği Söz İle Yaptığı Sözleşme Arasında Fark Var!

7 Eylül 2013 tarihinde tanıtım için gittim, İzmir'den 4 saat sürdü. Tanıtım faslından sonra satışa sıra geldi. Satın alabileceğimi söyledim ve bana sözleşme hazırladılar, bana herhangi bir tarih seçtirmediler. Sadece beyaz, mavi ve kırmızı dönemlerden birini seçmemi söylediler. Bende bana uygun tarihleri içeren (Haziran'ın ilk haftası veya eylülün son haftası) beyaz dönemi seçtim.


Sözleşme de kullanabileceğim tarihler olarak nisan sonu-mayıs başını içeren bir tarih vardı. Ben bu tarihleri istemediğimi belirttim, ancak bana verilen cevap, "sistemin bu tarihi attığı, bu tarihin önemli olmadığı" idi. Bana verilecek oda, körfez manzaralı denildi , sözleşmede araya bakan blok yazıyor. Güvenemedim .

Sedat 1.505 Okunma

Cevaplar

  • Sedat05 Ocak 2014

    2000 tl cayma hakkı neden isteniyor, öğrenebilirmiyim?

  • Sedat15 Eylül 2013

    Tesis güzel ama sözleşme kısmıma gelince söyledikleri ile yazdıkları farklı, beni tereddüte düşüren de bu zaten. Çözümleyici bir yaklaşım sergilenmiyor, oyalayıcı bir taktik var.

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Şenyürek, Kayıtlarımızı incelediğimizde adınıza kayıtlı veya iptal edilmiş bir sözleşmeye ulaşamadık. 0 266 384 44 00 (1350) dahiliyi arayarak veya sözleşme numaranızı bize bildirerek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sağlık,Huzur,Mutluluk Dolu Günler Dileği İle. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön