24 Ağustos 2013 #1973763

Hattuşa Termal'in Tanıtımı!

Hattuşa Termal 'in ücretsiz termal havuz kullanımı gerçek değilmiş. 1 saat otel turu ve yemek molasından sonra , 2 saat tekrar anlatma durumuna maruz kaldık. Tatimizin yarım gününü heba ettik. Nasıl oluyorsa almak istemediğimizi söyledikçe ; fiyat 1650' den 9000 'e kadar düştü . Her fırsatta şimdi almazsanız bu fiyata bir daha alamazsınız tehditleriyle. Artık asla almayacağım zaten.

Asiye 1.398 Okunma

Cevaplar

  • Asiye27 Ağustos 2013

    elbette tanıtım yapılır peki edilen vaadler nerde kaldı

  • Asiye27 Ağustos 2013

    hattuşayı asla düşünmem.birde yeni öğrendim devremilkü alıyorsun her tıl yıldatı ödüyorsun birde üstüne elektrik su faturası ödüyorsun

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi25 Ağustos 2013

    Sayın Ateş İyi Pazarlar, Hattuşa termal tesisleri yatırımcı firma olarak sizlerle buluşmamızı sağlayan satış -pazarlama acentelerimiz bulunmaktadır. Sizinde söz ettiğiniz şekilde, acentelerimiz tesisimizin tanıtımı için yakın illerden turlar düzenlemektedirler. Bu manada tesisimizi binlerce misafir ziyaret etmiş olup hem bölgemizin güzelliğini hem de tesisimizin kalitesi ve imkanlarını tanıma fırsatı elde etmişlerdir. Ayrıca! Sizde taktir edersiniz ki bir ürünün satılabilmesi için tanıtım yapılması gerekmekte, güne-haftaya özel tüm sektörlerde kampanyalar yapılmaktadır. Bilginize / Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön