05 Nisan 2013 #1727842

Hattusa Termal Zorla Satış Yapmak İstiyorlar!

Acente ve Pazarlama şirketleri Hattuşa gibi büyük bir firmanın adını para kazanma hırsına insanları mağdur ediyor. Şuan mağdurlardan biriside benim. Neyse ki bu site sayesinde bazı gerçeklerin farkına vardım. Telefonla İptal Departmanı'nı aradım. Konuyla ilgili bilgi aldım. Gerekli işlemleri başlattım.


Hattuşa yetkililerinden ricam şudur: Amacın para kazanmak değil, bir araç olmasıdır. İnsanların almak istemediği bir şeyi zorla satılmasın. Lütfen, bu konuda ilgili firmaları uyarmanızı rica ediyorum. Ayrıca tesisiniz çok güzel ve çok beğendim.

Mustafa 1.104 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa03 Şubat 2014

    Alp Oz 'e atfen; Ben,sizin bahsettiginiz durumlarin hiç birini yasamadim. Paramida son kurusuna kadar aldim.Herhangi bir sorunla karsilasmadim.

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sayın CENGİZ, Hattuşa termal tesisleri yatırımcı firma olarak sizlerle buluşmamızı sağlayan satış -pazarlama acentelerimiz bulunmaktadır. Biz yatırımcı firma olarak her ne kadar denetim ve eğitimlerimize maksimum özeni göstersek de maalesef ve üzülerek sizinde belirttiğiniz şekilde münferit birkaç sorunla karşı karşıya kaldığımızda oluyor. Tesisimiz adına sizlerden özür diler tesisimizi daha iyi tanıtmak adına sizleri buraya davet etmek isteriz. SAYGILARIMIZLA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön