21 Şubat 2013

Hattusa Termal Yanıltıyor!

Üç günlük bedava tatil vaadiyle belki evinde bir lokma ekmeğe muhtaç dahi olan insanları alıp tesisinize götürüyorsunuz tesisi gezdirdikten sonra o gürültülü odada üye yapabilmek için ikna çalışmalarınız başlıyor ve üye olamayacağını ekonomik durumunu anlatmasına rağmen zorla yanılmaya peşinat almaya çalışıyorsunuz.


Daha sonra bedava tatil bileti, bedavalığı da hesaba 100 euro yatıracaksın formu fakslayacaksın. Nerede kaldı bizim bedava tatil. En başta telefonda söylenen lafınız size tanıtım yapacağız ve akabinde bedava tatil biletinizi vereceğiz sizde tesisimizi etrafınızda bulunanlara anlatarak reklamımızı yapmış olacaksınız.

Mehmet 1.295 Okunma

Cevaplar

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın ERBAY, Hattuşa termal tesisleri yatırımcı firma olarak sizlerle buluşmamızı sağlayan satış -pazarlama acentelerimiz bulunmaktadır.Sizleri tesisimizin tanıtımı için buraya davet ederler ama söylemiş olduğunuz konu ile ilgili hiç kimseye zorlama yoluyla birşey yapılamaz. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz müşteri hizmetleri departmanını dahili numaralardan arayıp görüşebilirsiniz. SAYGILARIMIZLA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön