13 Şubat 2014 #2291716

Hattuşa Termal Verdiği Sözleri Tutmuyor

İki sene önce Hattuşa Termal'den devre mülk aldım. Satış yaparken bana size yeni yaptığımız binadan yer vereceğiz seneye daireniz hazır olur dediler. İki sene oldu hala hazır değil neyse kış sezonunu seçtim sözleşme imzaladık. Sözleşmede 8 şubatta girer, 15 şubatta çıkar yazmasına rağmen Hattuşa Termal yetkilileri 14 şubatta çıkmamı söylüyor.


Elimde yazılı sözleşme olmasına rağmen kendi yaptıkları sözleşmeye uymuyorlar(şuan Hattuşa'da eşim ve torunumla tatildeyim sözleşmeye göre cumartesi çıkmam gerekirken cuma günü çıkacağım) Hattuşa Termal yetkililerine sözleşmeyi gösterdim. Şikayetvar.com'da benzer şikayetlere verdikleri cevabı verdiler. Neymiş efendim o sözleşmeyi yapanları işten çıkarmışlar.

Osman 1.084 Okunma

Cevaplar

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Gedik, Sizinde belirttiğiniz şekilde; Sözleşme hukukuna göre almış olduğunuz ve inşaatı devam eden yerlerinizin ilk konaklama hakkı 2015 yılından itibaren başlayacaktır. Ancak! Biz sizleri en iyi şekilde misafir edip uğurlamak için tesis doluluğunun çok yüksek seyretmesine rağmen, bitmiş olan blok ve dairelerimizde konaklatmaya çalışıyoruz. Bu planlama içinde de devre çakışmaların dan ötürü 1 gün eksik kalıyor. Üyemiz olarak tüm iyi niyetli ve çözüm odaklı yaklaşımlarımıza karşılık hoşgörü anlayış göstermek destek olmak yerine haksızca bu mecralarda çözüm yolları aramanızdan duyduğumuz üzüntüyü bildirmek isteriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön