10 Haziran 2013

Hattusa Termal Tanıtım !

09.06 2013 pazar sabahı saat 10 da Çığliden bizi alacak firmanın aracına balık istifi bindik 2 aile araca fazla geldik koridorlarda Şakrandan 25 km sonrasına kadar bu şekilde gittik,mola verdikleri yerde diğer araca geçtik.giderken günü birlik tatil yapacağız diye *** adında bir kadından söz aldık oraya varınca seminer sunucuları bizi EURO olarak görmeye başladı.


Tesisi gezdikten sonra sıraya girerek asker karavanası başladı ve nimettir yedik.fakat yüzümüze su değer dedik tam aldılar bizi sesli bir müzik odasına,başımızda yine satış temsilcisi, arkadaş bir insan bu kadar mı ,ısrarcı olur bu kadar mı laubali olur sinirden baş ağrım tuttu .

Tc 1.635 Okunma

Cevaplar

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi11 Haziran 2013

    Sayın BOSTAN, Hattuşa termal tesisleri yatırımcı firma olarak sizlerle buluşmamızı sağlayan satış -pazarlama acentelerimiz bulunmaktadır. Biz yatırımcı firma olarak her ne kadar denetim ve eğitimlerimize maksimum özeni göstersek de maalesef ve üzülerek sizinde belirttiğiniz şekilde münferit birkaç sorunla karşı karşıya kaldığımızda oluyor. Yaşanan sorunla ilgili Sizden ve Ailenizden acentemiz adına ÖZÜR DİLER kendimizi doğru şekilde tanıtmayı arzu ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön