28 Ocak 2014 #2261496

Hattuşa Termal Sözleşmemi Hala İptal Etmedi

12/01/2014 tarihinde sözleşme imzaladım, fakat ertesi gün almaktan vazgeçtik. Telefonla satışı yapan kişiye ulaştık, fakat sözleşmenin iptal edilemeyeceğini söyledi ama sözleşme imzalanırken 10 gün içinde iptal edebilirsiniz denmişti. Tüketicilerin cayma hakkı vardır. Sözleşmeyi konu tesiste imzalamama rağmen neden tesisteymiş gibi imzalatıyorlar. Resmen nitelikli kandırmadır bu. Noterden ihtar gönderdim, lütfen en kısa zamanda senetlerimi tarafıma iade ediniz.


NOT: Hattuşa Termal'e gelmek isterdim, fakat sözleşmeyi yapan kişi çok laubali bir şekilde 20 tane avukatımız var ne yaparsanız yapın diye cevap verdi. Bu şekilde davranması hiç hoş değil. H** hanımı uyarınız lütfen.

Mehmet 1.384 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet15 Şubat 2014

    İyi günler sayın yetkili, Şubat ayı içerisinde iptal işlemi gerçekleşecekti fakat bu zamana kadar iptal işlemi gerçekleşmedi.iptal işlemini gerçekleştirirmisiniz lütfen.

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı29 Ocak 2014

    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim,dönüşünüzü bekliyorum.

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Düzer, Öncelikle bahsetmiş olduğunuz kişi için gerekli uyarılar yapılacaktır.Üyeliğinizin iptali ve para iadesi için iptal departmanına bilgi verilmiş olup, gün içerisinde bu konuyla ilgili size dönüş yapılması sağlanacaktır. SAYGILARIMIZLA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön