16 Şubat 2013 #1637181

Hattusa Termal İptal İşlemini Yapmıyor!

Bu şirket insanları arayarak önce tesisimizi gezin görün diyorlar ve ondan sonra binbir türlü numaralarla insanlara peşinat alarak ve ya almadan bir sözleşme imzalatıyorlar. sözleşmenin iptalinde mutlaka bir sorun çıkarıyorlar.


Benim ailemin başına gelen bir durumda sözleşmeyi iptali için geri döndüğümüzde sözleşmenin iptalinin mümkün olmadığını söylemişler şuanda hala iptali için uğraşıyoruz üstünden yaklaşık 6 ay geçmesine rağmen.

Öner 1.129 Okunma

Cevaplar

  • Öner17 Ağustos 2013

    Hattuşaya teşekkürler gerekli görüşmeler sonucunda hattuşa'da daha önce bir çok sigorta şirketlerinin bulunduğunu ve bu sigorta şirketleriyle ilgili bir çok şikayet sonucunda bu şirketlerle anlaşmaları iptal edilmiş ve biz oraya gidip iptal etmek istiyoruz dediğimizde bize çok hoş görülü bir şekilde iptal işlemi yaparak işlemimizi gerçekleştirdik. Hattuşaya tekrar teşekkürler. bu tür sorunu olan arkadaşlar için hattuşanın artık bu şekilde bir şikayetleri kalmamış. bizim iptal nedenimiz ailevi ve vaktimiz olmamasından ve gidemeyeceğimiz içindi. Çok güzel bir yer ve o şirketlerin arınmasıyla birlikte personeliyle olsun hizmetleriyle olsun artık kesinlikle tavsiye edilebilir bir yer. Bizim problemlerimiz bittiğinde kesinlikle düşünüyoruz. tekrar teşekkürler..

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi17 Şubat 2013

    Sayın YAZICI, Sözleşmenizin ipal işlemleri,senet ve geri ödemelerle ilgili,iptal departmanını dahili numaralardan arayıp daha detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. SAYGILARIMIZLA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön