13 Şubat 2013 #1630040

Hattusa Termal 'in Satış Departmanı Yok!

Hattuşa dan 1 haftalık devremülk satın aldık , yılın 2 haftası , satarken bize istediğimiz döneme ve RCİ üyesi istediğimiz yerde değişim yapabileceğimizi söylediler , tatili planladık değişim için aradığımızda nedense kimseye ulaşamadık verdikleri numaralardan , sözleşme müdürün telefonu , tatil organizasyon sorumlusu vesare -hiç birinin numarası kullanılmıyor nedense .


Hattuşa merkezi aradığında servis mevcut değil bunlardan bıktım ve aidat ödemesi yapmayınca kendileri aradı satmak istediğimi söyledim verdikleri cevap - satış departmanımız yok . yalnız satarken verdikleri vaatte istediğiniz zaman sizin için satarız , kiraya veririz denmişti.

Ramadan 1.273 Okunma

Cevaplar

  • Ramadan14 Şubat 2013

    RCI,kiralama ve satma ile ilgili detaylı bilgileri hattuşa yı arayıp bilgilenmek istediğimde ise şu anda satış departmanımızın olmadığını bu departmanın açıldığı zaman satılabileceğini bildirmekteler. bana siz kendi imkanlarınız ile satmayı önermekteler. fakat bana burayı satarken hiç bu şekilde konuşulmamıştı. satışınızda her hanği sıkıntı olmayacağı konusunda kesin konuşulmuştu. ben yerimi degerinde satmak istiyorum.

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın ÇAMDERE, RCI,kiralama ve satma ile ilgili detaylı bilgileri müşteri hizmetleri departmanını dahili numaralardan arayıp bilgi edinebilirsiniz. Sağlıklı & Güzel Günler Dileğiyle SAYGILARIMIZLA

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön