20 Mart 2013 #1696529

Hattusa Termal İlk Telefonda Yanıltmaya Başladı!

İzmir Kipa'da kasadan çıkanlara anket yapıp , birkaç gün sonra kazandınız araması. Geliri yüksek aileler seçiliyormuş, eğer geliriniz az ise seçildiyseniz havaya girmeye başlattılar sizi. Aradılar , telefonda devremülk değil , değil mi diye ısrarla sormama rağmen devremülk değil dediler. Kırmadım, inandım , günübirlik ziyaret için kayıt yaptırdım.


Akşam bilgisayarın tuşlarına bastığımda öğrenmiş olduk durumu. RCI üyesiymiş , yani devremülk zincirinin bir halkası , hem de bol şikayetli bir halkası. Gitmeden arayıp davetlerini iptal ettireceğim. Kipa'ya da şikayette bulunacağım, alet olmasınlar böyle yanıltmacılara.

Erman 1.471 Okunma

Cevaplar

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın TAYŞİ, Hattuşa termal tesisleri yatırımcı firma olarak sizlerle buluşmamızı sağlayan satış -pazarlama acentelerimiz bulunmaktadır ve tesisimizi tanıtmak için sizleri buraya davet ederler. Fakat şunu belirtmek isteriz;burası devremülk değil devre tatil sisteminden oluşur, devre mülkten ayrılan özellikleri vardır.Detaylı bilgi edinmek için müşteri hizmetleri departmanımızı arayıp tesisisimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön