05 Eylül 2013 #1994966

Hattuşa Termal İlave Para İstiyor!

31/08/2013'te başka bir otelde kalıyordum orada Hattuşa Termal adına tanıtım yapan birisi vardı. Onun anlatması ile tesisi görmeye gittim. Tesisi çok beğendim almaya karar verdim. Defalarca belirtmeme rağmen sömestri tatilinde olsun diye sözleşmeye sömestri sonrası bir tarih yazdılar. Israrla sormama rağmen bu tarih önemli değil mavi dönem 5 ayı kapsıyor rezervasyonunuzu tatile göre yaparsınız dediler.


İki gün sonra telefon ile arandım sömestri tatili kırmızı dönemde kullanamazsınız ilave para ödemelisiniz dendi. Tabiki bu durum ailemizi oldukça üzdü söylenilenlerle yapılan şeyler farklı. Verilen sözün tutulmaması ve bundan sonra doğabilecek sıkıntılar olabileceğini düşünerek üyeliğimin iptalini istiyorum.

Aysen 2.159 Okunma

Cevaplar

 • Aysen31 Aralık 2014

  Açtığım hukuk davası sonuçlandı üyeliğim iptal edildi takip edenlere duyurulur

 • Aysen10 Eylül 2013

  sayın Hattuşa 4 gün oldu bilgi vermediniz!!!

 • Aysen10 Eylül 2013

  çözüm ile ilgili şu ana kadar hiç bir gelişme olmadıgı bildirmek isterim Hattuşa firmasının gereken hassasiyeti gösterip yanıt vermesini rica ediyorum

 • Aysen06 Eylül 2013

  Bu açıklama en başınca satış esnasında yapılması gerekirdi ve ayrıca sözleşmedede yer alması gerekirdi ben israrla sormama ragmen bu sonucu rezarvasyon yaptırmak istedigimde ögrendim bu durum bende huzursuzluk yarattı satış öncesi ve satış sonrası konuşmaların farklı olmasından dolayı 06/09/2013 itibariyle noter kanalı ile yasal süre içerisinde tarafınıza sözleşmeyi fes ettigimi bildirmek isterim gereginin tarafınızca yapılmasını rica ederim teşekkürler

 • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın Çiftçioğulları, Sözleşmenizi incelediğimizde ödemiş olduğunuz ücrete denk düşen mavi dönem bir devre aldığınızı görmekteyiz. Yani sözleşmenizde bir tutarsızlık bulunmaktadır. Sömestre kapsayan dönem kırmızı sezondur. Dolayısıyla sömestre de kullanacağınız yıla ait dönem değişim ücreti rezervasyon aşamasında karşınıza çıkmaktadır. Yinede sorununuzla ilgili durumu genel müdürlüğümüze ileteceğiz. 1-3 iş günü içinde tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön