01 Temmuz 2016

Hattuşa Termal Cayma Hakkı

Bugün itibarı ile 90 günlük cayma sürem doldu ve tarafımdan alınan peşinat iade edilmedi. Yarın iade gerçekleşmediği takdirde sosyal medya, yerel ve global medya üzerinden tüm tanıdıklarımı devreye sokarak paylaşımlarda bulunacağım. Ayrıca avukat aracılığı ile girişimlerim olacak ve hukuki yollara da başvuracağım. Firma yetkilileri telefona çıkmaya bile tenezzül etmiyorlar.

Berker 2.573 Okunma

Cevaplar

  • Berker14 Temmuz 2016

    Firmadan herhangi bir dönüş olmadı. 11/07/2016 Pazartesi günü firmayı arayıp finans departmanına bağlanmak istedim ve bir hanımefendi ile görüştüm. Bana dosyamı inceleyip yarım saat içerisinde döneceğini söyledi. O an telefonu kapatırken tarafımdan herhangi bir numara almadığını, bana hangi yol ile geri dönüş yapacağını sordum. Dosyamın elinde olduğunu, iletişim bilgilerimin dosyamda yer aldığını söyledi. 2 gündür bekliyorum. Bayanın yarım saati 2 günde dolmadı sanırım. Diyeceğim o ki sakın ola bu firmanın tuzağına düşmeyin. Allah düşene de sabır versin. Böyle kepazelik görmedim.

  • Hattuşa Astyra Termal & SPA Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Sayın ÇETİN Selamlar, Talep ve durumunuzla ilgili olarak; Sorumlu departmana bilgi verilecek olup, size dönüş sağlanacaktır. Bilginize / Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön