Hatip Şikayetleri

(51 şikayet)
Milli Eğitim Bakanlığı

Kahramanmaraş Hoca Ahmet Yesevi proje İmam Hatip Lisesi'nde pansiyon müdürü hiçbir pansiyonda olmayan yasakları koyuyor. Pansiyonun tüm öğrencileri bu durumdan şikayetçi, gereğinin yapılmasını arz ederiz.

2 g
Milli Eğitim Bakanlığı

Her iki okulun müdürüyle de konuşmamıza rağmen, kötü olmamak adına Adana Huzurevleri Selahattin Eyyübi İmam Hatip İlköğretimokulu ve yanındaki Şehit Ali Demir İlköğretim Okulu'nun zil sesi çok yüksek hiç değils…

2 g
Milli Eğitim Bakanlığı

7**6 numaralı öğrenciyim. Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu'nda okuyorum. M** t** hoca beni başımı sıraya koyuyorum diye haksız yere dövmüştür. Bu nedenle gereğinin yapılmasını istiyorum.

4 g
Milli Eğitim Bakanlığı

Mersin Erdemli Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Orta Okulu hocalarından Teknoloji Tasarım Hocası N** Y** öğrencilerden para toplayıp kendi harcıyor. Bu hocaya cezası neyse yapılmalı. Cezai işlem uygulanmasını istiy…

30 Kasım
Milli Eğitim Bakanlığı

Esenler İstanbul Ticaret Odası fizik öğretmeni olarak göre yapan D** A** oğluma çok ufak bir hatası için performans notuna 10 verdi. Bunun için size başvurdum. Lütfen gerekenlerin yapılmasını arz ediyorum.

23 Kasım
Milli Eğitim Bakanlığı

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

23 Kasım

Sema'nın Teşekkür Mesajı

Çok sağ olun iyi ki varsınız
15 Kasım
Türk Telekom

Ben Giresun Espiye ilçesi merkez Mah. İmam hatip arkasında oturmaktayım. 2 aydır internetim yok. Türk Telekom altyapısı ile ilgiliymiş. Ne bitmez alt yapıymış. Bir an önce internetimizin sağlanması gerekli.

14 Kasım
Milli Eğitim Bakanlığı

Adana Huzurevleri Selahattin Eyyübi İmam Hatip İlköğretimokulu'nun zil sesi çok yüksek hiç değilse hafta sonu kıssınlar. Dinlenme günümüzde sabah erkenden zil sesiyle yerimizden fırlıyoruz hastamız da var.

02 Kasım

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön