19 Mart 2013 #1694074

Hatemoğlu Giyim Üretim Hatası Pantolon!

Antares de bulanan Hatemoğlu mağazasından 14.01.2012 tarihinde 495 tl karşılığında bir takım elbise satın almıştım. Geçenlerde pantolonun ön kısmı ile arka kısmının kumaş ve renklerinin birbirinden değişik olduğunu fark ettim. Bunun üzerine satın almış olduğum mağazaya ürünü geri götürdüm. Onlar da ürünü incelenmek üzere İstanbul merkezlerine gönderdiler.


Bugün ilgili mağazadan bana şikayetim konusunda bişey yapamayacakları konusunda bilgi verildi. Üretim hatası yaptıkları için benden özür dilemeleri gerekirken hiç bir şey yapılmaması beni şaşırttı. Hatemoğlu markasına bu yakışmaz. Ancak bende Tüketici Hakem Heyetine başvurup , hakkımı hukuki zeminde alacağım.

Alper 171 Okunma

Cevaplar

  • Alper16 Nisan 2015

    Tüketici hakem heyeti beni haklı buldu ve paramı geri aldım. Hatemoglu zorla güzellikten anlıyor. Bu yüzden Hatemoğlu nun bozuk ve hatalı ürünleri için hiç çekinmeden tüketici hakem heyetine müracaat edin. Hakkınızı savunun. İnanın başaracaksınız. Böylece Hatemoğlu da müşterilerine saygı duymayı öğrenecektir.

  • Alper26 Kasım 2013

    Hatemoglu markasını asla tavsiye etmiyorum. Üretim hatasından dolayı özür dilemeleri gerekirken iade bile almadılar, degişim yapmadılar. Ben de Tüketici Hakem heyetine başvurdum.sonuçta paramı geri aldım. Herkes üşenmeden hakkını savunsun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön