Hatemoğlu Giyim 3 Günde Müşteri Hatası Dedi.

Murat A. |

04.05.2014 tarihinde 460834 fiş numarası (200TL) ile aldığım Yazlık Mont u 1 haftada 2 kez giydim ve sonrasında alt tarafı lastikli kısımda ipliklerin dışarı çıkmaya başladığını gördüm ve hemen Hatemoğlu firmasına değişim incelemesi için teslim ettim.

İnceleme fiş seri no: 244031. Bana 1 ay sonra gelen cevap ile müşteri kullanım hatası şeklinde bir mont nasıl yanlışlıkla kullanılır aklım almıyor. Nasıl beni suçlu gösterirler. 1 ay oyaladılar beni ve sonuç ortada. Tüm tüketici haklarımı arayacağım. Hatemoğlu acil olarak müşteri memnuniyetimi yerine getirmeli. Acilen firmadan haber bekliyorum.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Murat A.
    17 Haziran
    17:51

    Ben böyle bir firma görmedim, kendine göre bir politikası var. Müşteri namına hiç bir olumlu adımı yok, mağaza çalışanlarından müşteri hizmetlerine kadar. Bir daha asla bir ürün almam ve tanıdığım tanımadığım herkesi bu markadan ürün almamaları için uyaracağım. Zamanım yok yoksa sonuna kadar uğraşırım.
    Bu şikayetimi okuyan herkes bir kez daha düşünsün bu firmadan alışveriş yapma konusunda. Ve ne yazıkki halen daha firmadan dönüş yok. Yazıklar olsun.