Toplam çözüm sayısı
..

Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.9

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 4.172

Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.9  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

14 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
  • 2972görüntüleme
  • 17 Ekim 2020 23:14
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
Gamze Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ali'nin Teşekkür Mesajı
  • 17 Ekim 2020 19:56
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Şikayetim çözüldü sonucum çıktı”

Ali Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
  • 3389görüntüleme
  • 04 Eylül 2020 01:24
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
İlknur Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Onur'un Teşekkür Mesajı
  • 28 Ocak 2019 14:30
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkürler”

Onur Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Eliz'in Teşekkür Mesajı
  • 09 Ekim 2018 16:40
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Hallettim yardımcı oldular”

Eliz Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Başak'ın Teşekkür Mesajı
  • 09 Kasım 2017 08:35
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Az önce şikayetimi dikkate alarak gereken uyarıyı yaptıklarını belirten bir telefon aldım. İlgilenmeniz memnun etti. Teşekkür ederim. Dilerim tekrarı yaşanmaz kimse için...”

Başak Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Yaklaşık beş yüz yıldır farklı isimler faaliyet gösteren Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, hem bireysel hem toplumsal olarak erişilebilir biçimde uygun ve etkili hizmet sunmak ve bireylerin kendi sağlığıyla ilgili kararlara aktif katılımını sağlamak amacıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmak için çalışmaktadır. Gerek doktorları gerekse cerrahi, dahili ve temel tıp birimleriyle amacına uygun hizmet eden bu hastanenin İstanbul'da Sultangazi ve Fatih semtlerinde binaları yer almaktadır. Bunlara ek olarak İstanbul Bağcılar'da da bir aile sağlığı merkezi bulunan Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, hastalara evde sağlık hizmeti de sağlıyor. Siz de sağlığınızla ilgili konularda fikir edinmek ya da tedavi olmak isterseniz, sayfamızda gerçek kullanıcıların bıraktığı yorumları inceleyerek Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Birimleri

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi; çocuk yoğun bakım, dahiliye yoğun bakım, diyaliz ünitesi, endoskopi ünitesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi, girişimsel radyoloji, koroner anjiyografi, koroner yoğun bakım, KVC yoğun bakım, postoperatif yoğun bakım yenidoğan ve yetişkin yoğun bakım poliklinikleri, tıbbi onkoloji, TRSM ve tıbbi genetik adı altında on beş adet Özellikli Sağlık Hizmeti birimi bulunuyor. Bu birimlerin yanı sıra hastane; anestezi ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk cerrahisi, göz hastalıkları, göğüs hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji gibi pek çok bölümden oluşan bir Cerrahi Tıp Birimiyle de hastaların hizmetinde. Diğer yandan Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorları ya da tıbbi birimlerine ilişkin aklınıza takılan soruları sorabilmeniz için kurumla direkt irtibata geçmeniz de mümkün. Haseki Hastanesi iletişim araçları farklı kanallar aracılığıyla vatandaşların sorularını yanıtlamak üzere faaliyetlerini sürdürmekte.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayet ve Yorumları

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi yorumlarınızı, düşüncelerinizi ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden anlatarak veya hastanenin irtibat kanallarını kullanarak sesinizi kurum yetkililerine duyurmanız mümkün. Örneğin tedavi olmak amacıyla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastane'sine gittiniz ve hastane personeliyle alakalı bir sorun yaşadınız. Mağduriyetinizi hastanenin 0212 453 20 00 veya 0212 529 44 00 numaralı telefon hatlarından biri vasıtasıyla ilgililere bildirebilirsiniz. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi sizlere daha iyi ve etkin bir sağlık hizmeti sunmak amacıyla hastalarından gelen geri bildirimleri özenle takip ederek çözüme kavuşturmak için çalışmaktadır. Tam da bu sebeple sayfamızda yayınlanan Haseki Hastanesi şikâyetleri hem kullanıcılar hem de hastane yöneticileriyle paylaşılmak üzere toplanıyor ve canlı takip servisiyle izlenebiliyor. Sadece hastane personeliyle alakalı değil, hastanedeki laboratuvar hizmetleri, iletişim kanalı sorunları, genel temizlik durumu, kurumun doktorları ya da yiyecek içecek servisi gibi pek çok farklı konuda deneyimlediğiniz sorunları da bu kanallar üzerinden yetkililere bildirmeniz mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede?

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Sultangazi semtinde yer almaktadır.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne nasıl gidilir?

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi ulaşım bilgilerini öğrenmek için hastanenin web sitesindeki iletişim bölümünde yer alan yönergeleri uygulayabilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarıyla alakalı şikayetlerimi nereye bildirmeliyim?

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarıyla ilgili şikayetlerinizi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayetvar sayfası üzerinden paylaşabilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefonları cevap vermiyor. Ne yapmalıyım?

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim kanallarıyla alakalı sorun yaşıyorsanız, durumu buraya tıklayıp kısa anlatarak sesinizi kurum yetkililerine duyurmanız mümkün.

Farklı bir sorum var.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile alakalı tüm yorum, şikayet ve geri bildirimlerinizi bu sayfa üzerinden yetkililere iletebilirsiniz.