Hascevher Metal Hascevher Tava Kulpu Kırıldı

Nilüfer Nilüfer 3 ay önce

Hascevher'den tava aldım internetten. Geldi fotoğrafta göründüğü gibiydi buraya kadar sorun yok! İlk gün kullanımda gözleme yaparken sapı elimizde kaldı resmen kırıldı az kalsın yandaki çaydanlık üzerimize dökülüyordu! Paketledim yolladım Trendyol sahiplenmedi! Tedarikçi firma sahiplenmedi! Tedarikçi firma kullanılmış bu diye geri yolladı?! Ben de kullanmadan nasıl bu sorunu yaşayabilirim dedim üzgünüz üretici firmaya yollayın dedi. Üretici firmaya türlü sıkıntılarla ulaştım muhatap olduğum adam kullanıcı hatası olduğunu bir şey yapamayacağını çok istersem Kahramanmaraş'taki fabrikaya ödemeli olarak yollayabileceğimi söyledi! Tartıştık yapabileceği bir şey olmadığını söyledi. Daha fazla uğraşamadım tavayı kullanamıyorum param çöpe gitti. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nilüfer 2 ay önce

40 kere aradım herkesle konuştum hiç kimse yardımcı olmadı tavayı aylar sonra kendim götürüp para verip yaptırdım çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz!

Sayın Tüketicimiz; Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.Hascevher ailesi olarak müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve sizlerden gelen öneri ve şikayetler doğrultusunda faailyetlerimize yön vermekteyiz. Ürün probleminizle ilgili olarak sizleri whatsapp çözüm merkezimize yönlendirmek isteriz whatsapp iletişim numaramız 0530 852 84 26 Hascevher Metal San ve Tic A.Ş Çağrı Merkezi:444 84 26 E-mail: [email protected] Web Adresi: http://www.hascevher.com.tr/

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular