Cevaplar

profile-icon Mesut 1 ay önce

Hascevher firmasına ürünlerinin arklasında durup, şikayete konu olan tavanın derhal yenisini göndermeleri beni çok mutlu etmiştir. Şikayet var.com ve hascevher metal firmasına müteşekkirim. Saygılar sunar başarılarının devamını dilerim.

profile-icon Mesut 1 ay önce

Hascevher metal'e çok teşekkür ederim. Çok kısa sürede problemimle ilgilenip, kaliteli ürün ürettiklerinin arkasında durup. Hatalı ürünün yenisini derhal gönderdiler. Sorunuma yardımcı olan tüm görevlilere, has cevhere, ve ayrıca şikayet var.com a müteşekkirim. Saygılar sunar, başarılarınızın devamını dilerim.

Sayın Tüketicimiz; Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.Hascevher ailesi olarak müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve sizlerden gelen öneri ve şikayetler doğrultusunda faailyetlerimize yön vermekteyiz. Ürün propleminizle ilgili olarak sizleri whatsapp çözüm merkezimize yönlendirmek isteriz whatsapp iletişim numaramız 0530 852 84 26 Hascevher Metal San ve Tic A.Ş Çağrı Merkezi:444 84 26 E-mail: [email protected] Web Adresi: http://www.hascevher.com.tr/

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular