Hasbro Oyuncak Furby Oyuncak Üç Günde Bozuldu!

Vasfiye K. |

Merhaba 06.12.2015' te D&R' dan furby oyuncak aldık. Oyuncağımızın sesi 3 gün sonra çıkmamaya başladı pillerini değiştirmemize rağmen. Oyuncağımızın değişikliği konusunda D&R gittiğimizde kesinlikle yardımcı olamayacakları bilgisini verdiler.

Hasbro' yu aramamızı söylediler. Sonuçta biz ürünü nereden alıyorsak oranın yardım etmesi ürünümüzü oranın kontrol etmesi gerekiyordu. Oyuncağım fiyatı da çok yüksek. Bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.

Etiketler :

İşlevini yapamama / Bozulma Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  16:24

  Değerli Tüketicimiz,

  Öncelikle firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafınızla gerçekleştirmiş olduğumuz görüşme sonucunda arızasından dolayı firmamıza göndermiş olduğunuz ürün kontrol edilmiş ve yine arızasından dolayı değişime tabi tutulmuştur. Değişimi sağlanan ürün ise Aras Kargo ile DL019087 takip numarası ile 03.02.2016 tarihinde tarafınıza ulaşmıştır.

  Ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet, öneri ve talepleriniz için mesai saatleri içerisinde 0216 422 90 10 numarasından firmamıza ulaşabilir, info@hasbro.com.tr adresinden ise e-posta gönderebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Saygılarımızla,
  Hasbro Türkiye

 • Vasfiye K.
  31 Aralık
  10:23

  İnternet te bulduğum Hasbro Oyuncak firmasına ait 02164229010 No.lu numaraya kesinlikle ulaşamıyorum.