Has Turizm Seyahat Bilet Parası!

Bayram K. |

12.09.2015 gün 19.30 saatinde Edirne'den Adana'ya istikamet eden 31k8223 plakalı Travego seyahat aracınızdan 2 kişilik yer almak için Edirne otogarına geldim. Geldiğim anda otobüsün hareket ettiğini görünce otobüsü durdurup sonrasında karşıda bulunan Has Turizm Seyehat yazıhanesinden bilet alıp geleceğimi beni beklemelerini rica ettim. Şoför ise, vaktim yok bekleyemem binin hallederiz dedi.

Sorum şu, Has Turizm yazıhanesinden kredi kartım ile ödeme yapmakta ısrar etmeme rağmen beni neden Babaeski yazıhanesi adlı bir yere ait post cihazından para çekmeye mecbur bıraktı? Yoksa bizi otobüsten indirmesi gerektiğini belirtti. Bu para kimin cebine geçti, şoförün mü Has Turizmin mi?

Etiketler :

Personel Davranışı Bilet Satış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram K.
  08 Ekim
  23:56

  Ama bana paranın hepsini kredi kartiyla cekme sansimiz yok. Cebimde tüm paramı verdim ben sofore rica ettim yanimda param kalmadi kartla hepsini ne kadarsa cekin nakit paramı almayın diye olmaz dedi. nasıl bir kartciya da goturduyse adamla birbirimize girecektik.

 • Bayram K.
  08 Ekim
  14:20

  12/09/2015 şikayette bulunmustum hala sonuç ne oldu diye bilgi verilmedi müşteri onemi yok galiba

 • 15 Eylül
  11:48

  Bayram bey yazdığınız telefon numarası kullanılmıyor.Olayla ilgili gereken incelemeler yapıldı Hareket saatinden sonra geldiğiniz için Edirne yazıhanesi bilet verme sansı yoktu araç fişinden bilet verilmiş.Esen kalın