Harras ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Harras Ton Balığı Konservesi Zehirledi!

2.913
Meryem
Meryem 16 Eylül 2021 23:44

Darıca File Market ® Harras marka tonbalığı aldım. Konserveyi açtığımda üstü kristalize haldeydi. Koklayınca sorun görmeyip yedim. Acilde buldum kendimi, zehirlenmişim. Güvenilir bir marka olduğu için yemekte beis görmemiştim ama büyük zarara uğradım. Şikayetin çözümünü rica ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
28
25 Kasım 2022

File Harras Bozuk Ton Balığı

20.11.2022 tarihinde File Eyüp park marketten aldığım, Harras zeytinyağlı ton balığı üçlü üst kısmında kristalleşmeler, kötü koku ve rengi çok kötüydü. Diğer markadaki fiyatların çok fazla artmasından kaynaklı Harras markasını denemek istedik ama hayal kırıklığı oldu. Son kullanım tarihide 2023 olma...

File Harras Bozuk Ton Balığı
profile
595
04 Kasım 2022

File Market Harras Ton Balığı Rengi

File marketten harras marka ton balığı aldım fakat rengi normalden çok daha koyu çıktı gözüküyor kahverengi siyah gibi bu renk normal mi yoksa bozulmuş mu son kullanma tarihine daha yıllar var tadına baktım aşırı tuzlu bir tad geldi yemeye korkuyorum?

File Market Harras Ton Balığı Rengi
  • profile
1 Destekçi
profile
171
23 Eylül 2022

Harras Ton Balığından Çıkan Cam Parçaları

Aldığımız ton balığının içinden cam parçaları çıktı birazını yemiş bulundum birazını ağzımdayken çıkarttım ama bir kısmını yedim insan sağlığını bu kadar tehdit eden bir firma cidden incelemeye alınmalı üretimi durdurulmasına kadar gidilmeli. Büyük bir parça çıksa ölüme kadar yol açabilir.

profile
1.398
03 Mart 2022
profile
Sinem'in Teşekkür Mesajı

“İlgililer çok güzel yaklaştı, çözüme ulaştık teşekkür ederim.”

Harras Ton Balığının Bozuk Çıkması

File Marketten almış olduğumuz üçlü Harras zeytinyağlı ton balığı son kullanım tarihinin bitmesine daha çok olmasına rağmen üst kısmı tamamen kristall...

Harras Ton Balığının Bozuk Çıkması
Harras Ton Balığının Bozuk Çıkması
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .