Harita Şikayetleri

(98 şikayet)

Fatih'in Teşekkür Mesajı

Kısa sürede çözüme kavuşturan genel merkeze teşekkür ederim.
14 Kasım

Metin'in Teşekkür Mesajı

İlgilenenlere ve çözüm için gerekeni yapanlara teşekkür ederim
13 Kasım
Piranha

Kutusunun üzerinde ömür boyu ücretsiz güncelleme yazan Piranha no. Traffic S Type navigasyon cihazının Türkiye Haritası güncellenmesi 2013 yılından bu yana yapılmamaktadır.

13 Kasım
Google.com

Google haritalar navigasyonu açtım ve kendime rota çıkarttım. Karşıya FSM den geçeceğimi gösterdi. Navigasyon beni yönlendirmesi ile ilerlerken kendimi 3. Köprüde buldum ve yola ücret ödemek zorunda kaldım.

08 Kasım
Navking Route 66

Navking ürünler çok kullanışsız ve yavaş ayrıca ürünün resmi sayfasında destek çalışmıyor, haritalar güncellenmiyor zaten son Türkiye sürümü 2013 boşuna harcanan para.

04 Kasım

Cüneyt'in Teşekkür Mesajı

İsmihan hanıma teşekkürler.
04 Kasım
Google.com

Google Haritalarda yaptığım bir yorumu silmek istiyorum, yorum yaptığım hesaba giriş yaptığım halde yorumu silemiyorum. Geri dönmenizi arz ederim.

02 Kasım
Audi

Doğuş Ota Kartal'dan satın almış olduğum Q3 aracın harita cepliğinin yayı attı. Servise götürdüğümde bunun garanti kapsamı dışında olduğu ifade edildi. Gerekçe ise bu "kişisel kullanım parçasıymış" söz konusu p…

25 Ekim
iPhone

Haritalar kısmında Türkiye sınırları içerisinde bulunan Afyonkarahisar şehrinin ismi Ayfonkarahisar olarak geçtiğini gözlemledim.

24 Ekim
Palme Kitabevi

Bu Palme YGS Coğrafya özet kitabınızın haritada hesaplamalar bölümünüz sayfa 16 tamamen yanlışlıklarla dolu. Sizin gibi bir kitabevi nasıl olur da böyle bir yanlışlık yapar? Hesaplamaların tüm formülleri aynı. …

15 Ekim

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön