12 Ağustos 2015

Turkcell Altyapısı Kullanılarak Yanıltıcılık Yapılmasına Aracılık Ediyor

Hafta sonu telefona bir mesaj geldi, Harika TV isimli bir servis aboneliğinin başladığı, iptal etmek için 3099' a mesaj gönderilmesi gerektiği şeklinde. Müşteri hizmetlerini aradık, gerçekten böyle bir aboneliğin başlamış olduğunu, haftalık olarak ücretlendirildiğini bir haftalık ücretin tahsil edildiğini, iptal etmek için de mesaj gönderilmesi gerektiğini söylediler.


Harika TV isimli bir servis olduğunu iddia eden yanıltıcıların ne şekilde bu aboneliği başlattığını bilmiyoruz, ancak Turkcell yaptıklarına aracılık etmekte, göz yummaktadır.

Cem 58 Okunma

Cevaplar

  • Harika.tv Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 18.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilememiştir. Şikayete konu olan numaranın hat sahibi ve kullanıcısı farklıdır. Bu sebeple hatla ilgili iblgi verilemedi ancak şikayeti oluşturan kişi üzerinden öneri olarak iletildi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Harika.tv Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön