Haribo Şekerleme

Haribo Şekerleme

%29 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%9 TEŞEKKÜR ORANI
55 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Haribo yüzlerce hediye adında çekiliş yaptı. Sonuçlara baktım n** soyismiyle en az 6 kişi saydım. Asıl talihliler arasında. Ya bu çekilişte haksızlık var ya da saçma biçimde çok büyük tesadüf olmuş.

07 Nisan

Haribo Chamallows aldığım paketin içinden kod çıkmadı. Ambalajın üzerinde kod paket içinde basılıdır yazmışlar, ancak her yerine baktım öyle bir şey yok. Madem bu kadar üretiyorsunuz neden kontrol etmiyorsunuz? Birçok kişiyi kandırmak yerine boş hediyesiz paket üretin l…

06 Nisan

Haribo'nun kampanyasına katılmak için bir paket satın aldık. İçini açtığımızda şifre yoktu. Acaba bu kötü bir pazarlama tekniğimi yoksa imalat hatası mı bilemedik.

14 Mart

Haribo şekerleme'de kod bulunmamakta. Haribo, chamallows ürününde basılı bulunduğu yazan kod bulunmamakta ve tüketici olarak bizleri kandırmakta.

13 Mart

Çekilişe katılmak için satın almış olduğum Haribo Chamallows paketlerinin içinde…

13 Mart

Kampanyadan dolayı aldığım paketin içinde şifre bulunmuyor. Böyle büyük bir firmanın bu tür şeyler yapmaması lazım. Satış yapacağız derken iyice müşteri kaybediyorsunuz.

13 Mart

Haribo, chamallows ürününde basılı bulunduğu yazan kod bulunmamakta ve tüketici olarak bizleri kandırmakta.

12 Mart

Haribo yüzlerce çekiliş kampanyalı paketlerinden aldım fakat şifre silik çıktı. Müşteri memnuniyeti nedir bilmiyorlar galiba.

11 Mart

Haribo kampanyalı üründen aldım içinden şifre veya kod çıkmadı. Enayi yerine konmanın bedeli ağır olacak.

11 Mart

Haribo Şekerleme çekiliş kampanyasında ambalajdan çıkan şifreyi doğru girdiğim halde kod hatalı ya da daha önce girilmiş hatası veriyor. Konuyla alakalı kendilerine mail atmamı istediler. Mail attığım halde çöz…

06 Mart

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön