17 Haziran 2016

Harcavekazan.com Yanlış Yönlendirme, Bilgilendirilme!

Biraz önce Kamil Koç internet sayfasından aldığım bilet üzerine Kamil Koç firmasından tarafıma bir e-mail geldi. Gelen e-mailde alınan bilet üzerinden geri ödeme fırsatından bahsediliyor. Bu kampanyayı Kamil Koç firmasının düzenlediğini zannedip yönlendirilen sayfada istenilen bilgileri doldurdum. Fakat daha sonra incelediğimde bunun aslında Kamil Koç'tan bağımsız bir e-ticaret firması olduğunu ve site için kartımdan aidat kesimi yapacağını fark ettim.


Böyle bir ücretlendirme yapılacağı üye olma ekranında belirtilmeliydi. Bu yüzden kendimi mağdur olmuş hissediyorum. Harcavekazan.com'un üyelik iptali gibi durumlar için verdiği telefonu aradım fakat ulaşamadım. Buradan konuyla ilgilenilip üyeliğimin iptal edilmesini rica ederim. Edilmemesi durumunda konuyu avukatıma danışıp yasal işlem başlatmak durumdayım.

Kamil 84 Okunma

Cevaplar

  • Harcavekazan.com Temsilcisi21 Haziran 2016

    Üyeye ulaşılmıştır.

  • Harcavekazan.com Temsilcisi17 Haziran 2016

    Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Değerli üyemiz iletmiş olduğunuz şikayet, firmamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Harca ve Kazan üyelik sisteminin sizin kişisel bilgilerinizi girerek onaylamadığınız ve kredi kartı bilgilerinizi girmediğiniz taktirde otomatik bir üyelik gerçekleştirmesi mümkün değildir. Üyelik koşulları ilgili kullanım detaylarında belirtilmiştir. Kamil Koç firması da iş ortaklarımızdan biridir. Harca ve Kazan üyelik kullanımı ve iptal detayları konusunda tarafınıza bilgi vermek ve yardımcı olmak için müşteri ilişkileri yetkilimiz gün içerisinde size ulaşacaktır. İyi günler dileriz, Harca ve Kazan Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön