19 Ekim 2016 #6722893

Harcavekazan.com Sanal Kredi Kartımdan İznim ve Bilgim Olmadan Alınan Para

Eşim H.Y adına; 16.10.2016 tarihinde sanal kredi kartından 0850202**** numara referans
"WLY*HARCAVEKAZANWL.com" firma adı altında 25.00 TL ücret kesilmiştir. Sanal kart bilgilerimize ulaşılarak, hiçbir şekilde üye olmadığımız, hizmet almadığımız ve tamamen bilgimiz dışında kesilen bu ücretin iptal edilerek ivedilikle iadesini talep etmekteyim.

İsmail 221 Okunma

Cevaplar

  • Harcavekazan.com Temsilcisi24 Ekim 2016

    Üyeye bilgilendirme yapılmıştır.

  • İsmail20 Ekim 2016

    Harca ve Kazan üyelik kullanımı ve iptal detayları konusunda tarafınıza bilgi vermek ve yardımcı olmak için müşteri ilişkileri yetkilimiz gün içerisinde bana ulaşmamıştır. Ben bilgi almak veya yardım almak istemiyorum... . Benim onayım olmadan alınan paranın derhal ama derhal iadesini istiyorum. Benim kredi kart bilgilerim ele geçirilerek alınan bu para hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

  • Harcavekazan.com Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba, Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Değerli üyemiz iletmiş olduğunuz şikayet, firmamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Harca ve Kazan üyelik sisteminin sizin kişisel bilgilerinizi girerek onaylamadığınız ve kredi kartı bilgilerinizi girmediğiniz taktirde otomatik bir üyelik gerçekleştirmesi mümkün değildir. Harca ve Kazan üyelik kullanımı ve iptal detayları konusunda tarafınıza bilgi vermek ve yardımcı olmak için müşteri ilişkileri yetkilimiz gün içerisinde size ulaşacaktır. İyi günler dileriz, Harca ve Kazan Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön