Harcavekazan.com Yanlış Yönlendirme, Bilgilendirilme!

Kamil Can Ç. |

Biraz önce Kamil Koç internet sayfasından aldığım bilet üzerine Kamil Koç firmasından tarafıma bir e-mail geldi. Gelen e-mailde alınan bilet üzerinden geri ödeme fırsatından bahsediliyor. Bu kampanyayı Kamil Koç firmasının düzenlediğini zannedip yönlendirilen sayfada istenilen bilgileri doldurdum. Fakat daha sonra incelediğimde bunun aslında Kamil Koç'tan bağımsız bir e-ticaret firması olduğunu ve site için kartımdan aidat kesimi yapacağını fark ettim.

Böyle bir ücretlendirme yapılacağı üye olma ekranında belirtilmeliydi. Bu yüzden kendimi mağdur olmuş hissediyorum. Harcavekazan.com'un üyelik iptali gibi durumlar için verdiği telefonu aradım fakat ulaşamadım. Buradan konuyla ilgilenilip üyeliğimin iptal edilmesini rica ederim. Edilmemesi durumunda konuyu avukatıma danışıp yasal işlem başlatmak durumdayım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  11:00

  Üyeye ulaşılmıştır.

 • 17 Haziran
  12:05

  Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz.

  Değerli üyemiz iletmiş olduğunuz şikayet, firmamızca değerlendirilmeye alınmıştır.

  Harca ve Kazan üyelik sisteminin sizin kişisel bilgilerinizi girerek onaylamadığınız ve kredi kartı bilgilerinizi girmediğiniz taktirde otomatik bir üyelik gerçekleştirmesi mümkün değildir. Üyelik koşulları ilgili kullanım detaylarında belirtilmiştir.

  Kamil Koç firması da iş ortaklarımızdan biridir.

  Harca ve Kazan üyelik kullanımı ve iptal detayları konusunda tarafınıza bilgi vermek ve yardımcı olmak için müşteri ilişkileri yetkilimiz gün içerisinde size ulaşacaktır.

  İyi günler dileriz,

  Harca ve Kazan Ekibi