21 Eylül 2015

Harcavekazan.com Üyeliğim İptal Edilmiş!

Yaptığım alışverişler sonucu biriken yaklaşık 450-500 TL tutarındaki iademin tarafıma ödenmesi için vaat edilen 4-6 haftalık süreyi beklerken üyeliğim ansızın iptal edildi. Üyeliğin iptal edildiğine dair mail gönderilmiş ve güya daha önce mail gönderildiği ve bu mail ile istenen belgeleri kendilerine göndermediğim yazılmış. Birincisi böyle bir mail gelmedi. İkincisi üyelik sözleşmesine aykırı bir tutum varsa (ki yok) bunun ispat yükü hukuki olarak harcavekazan'dadır. Üyeliğimin iptal edilmesi umurumda değil, ama alışverişlerim sonucu biriken alacaklarımın tarafıma ödenmemesi resmen haksızlık. 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu 77 Maddesi uyarınca Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Bilal 62 Okunma

Cevaplar

  • Harcavekazan.com Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Merhaba, Belirtmiş olduğunuz şikayet sonrasında başlattığımız Nakit Geri Ödemeler ve hesap detayları ile ilgili incelememiz geçtiğimiz günlerde tamamlanmış olup, hakettiğiniz tutar sistemde kayıtlı bulunan hesabınıza ait IBAN numarasına yatırılmıştır. Bilgilerinize sunarız, İyi günler dileriz.

  • Harcavekazan.com Temsilcisi21 Eylül 2015

    Değerli üyemiz iletmiş olduğunuz şikayet, firmamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Müşteri ilişkileri yetkilimiz tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön