20 Ocak 2016

Harcavekazan.com Para İadesi.

Eylül 2015 tarihinde Harcavekazan.com üzerinden bir alışveriş yaptım, Ekim tarihinde onaylandı ve iade süreci başladı. 3 ay geçmesine rağmen Harcavekazan.com para iadem gerçekleşmedi. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım, ilgili kişilere hep yönlendirdiler ama bir sonuç yok. Konuyla ilgili bilgi alamıyorum.

Ozer 41 Okunma

Cevaplar

  • Harcavekazan.com Temsilcisi25 Mart 2016

    Merhaba, Hesabınızda onaylanan Ekim bakiyesi kayıtlı Iban numaranıza yatırılmış gözükmektedir. Daha fazla bilgi için 0850 202 55 95 numaralı telefondan ya da [email protected] e-postasından müşteri ilişkileri ekibimize dönüş yapabilirsiniz. İyi günler dileriz, Harca ve Kazan Ekibi

  • Ozer21 Ocak 2016

    Eylül 2015 tarihinde harcavekazan.com üzerinden bir alışveriş yaptım, ekim tarihinde onaylandı ve iade süreci başladı. 3 ay geçmesine rağmen harcavekazan.com para iadem gerçekleşmedi. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım, ilgili kişilere hep yönlendirdiler ama bir sonuç yok.Komuyla ilgili bilgi alamıyorum.

  • Harcavekazan.com Temsilcisi20 Ocak 2016

    Değerli üyemiz iletmiş olduğunuz şikayet, firmamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Müşteri ilişkileri yetkilimiz tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön