12 Ağustos 2015

Harcavekazan.com Ödeme Yapılmıyor, Maille Cevap Vermiyor!

Harcavekazan.com 2 aydır ödememi yapmıyor. Defalarca mail attım cevap verilmedi. Kredi kartımdan para çekememişler ama haber dahi vermiyorlar. Yeni kredi kartı ekledim ama yine haber yok. Müşteri hizmetlerini aradım tek dedikleri yatar siz bekleyin. Dedim normal süresi geçmiş ama dedikleri tek şey yatar.

İhsan 84 Okunma

Cevaplar

 • İhsan27 Ağustos 2015

  Buğün tekrar aradım harcavekazan.com sitesini ve melda hanım ile görüştüm. Burda yazılanın aksine bu hafta kesin ödeneceğini söylediler. Sadece 2 müşteri temsilcisi var. Levent bey dün belli değil dedi. Buğün böyle dediler. www.harcavekazan.com benim gözümde bitmiştir. Forumlarda bile insanlar isyan ediyor parasını alamamaktan. Ayrıca sitenin sık sorulan sorular kısmında en az % 10 ödeme yazarken Hepsiburada.com için geri ödeme oranını % 1.8 düşürmüş. Kendi içlerinde bile zıtlık var. İsteyen siteye girip bakabilir. Harcavekazan.com yalan üzerine kurulmuş.

 • Harcavekazan.com Temsilcisi27 Ağustos 2015

  Değerli üyemiz iletmiş olduğunuz şikayet, firmamızca değerlendirilmeye alınmış ve gerekli incelemelerin yapılması için ilgili departmanlar bilgilendirilmiştir. Müşteri ilişkileri yetkilimiz tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

 • İhsan27 Ağustos 2015

  Arkadaşlar halen ödeme yapılmadı. Harcavekazan ödeme yapmıyor. Harcavekazan sadece oyalıyor. Birtek kişi bile aramadı bilgi vermedi. Ben aradığımda ise belli değil diyorlar. Yani ödeme olmayabilir. Harcavekazan.com insanları dolandırıyor

 • İhsan25 Ağustos 2015

  Ayrıca hızlıal ile hiçbir ilişkimiz yok dediniz ama lütfen yorumu okuyan arkadaşlar www.harcavekazan.com adresine girip baksınlar. Halen kocaman % 10 diye Hizlial.com yazıyor.

 • İhsan25 Ağustos 2015

  Belgeleri istedikten 3 gün sonra gönderdim ve müşteri hizmetlerini arayıp durumu sorduğumda sıkınto olmadığını incelemenin bittiğini ödemenin yapılacağını söyledi. Ama sizin sözleşmede yazan 4 ile 6 hafta arasında ödeme olur lafı tamamen asılsız. 2 tane müşteri temsilcisi ile iş yapmaya çalışan bir firma. Her aradığımda farklı laflar söyleyen 1 hafta içimde ödenecek deyip tekrar aradığımda belli değil diyen levent bey ve melda hanım. Şimdi mantıklı düşündüğümüzde kş haklı acaba.

 • Harcavekazan.com Temsilcisi25 Ağustos 2015

  Merhaba, Harca ve Kazan uluslararası bir yatırım ile Türkiye’de bulunmaktadır. Herhangi bir şekilde sistemin çökmüş olması durumu avukatınızın beyan ettiğinin aksine asılsızdır. Hızlıal iş ortaklarımız arasında olmamakla beraber yine avukatınızın belirttiği şekilde HarcaveKazan ile feshedilecek herhangi bir sözleşmesi bulunmamaktadır. Harca ve Kazan’ın herhangi bir iletişiminde Hızlıal markası ismi kullanılmamış, reklam / promosyon faaliyetinde kullanılmamıştır. Müşteri ilişkileri yetkilimizin size açıkladığı gibi kazandığınız kapsam ve koşullara uygun Nakit Geri Ödemelerinizin onaylanması için tarafınızdan belgeler istenmiştir. Harca ve Kazan Gizlilik ve Çerez Politikasında belirtildiği gibi üyelik sonrasında websitesinin güvenliği kullanımı amacı ile ilave belgeler talep etme hakkı saklı tutulmuştur. Araştırma sonlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilerek varsa haketmiş olduğunuz Nakit Geri Ödemeleriniz yatırılacaktır.

 • İhsan22 Ağustos 2015

  Harcavekazan yetkilileri ile yaptığım görüşmede paranın yatacağını söylediler ama yatmadı. Avukatıma gerekli talimatı verdim. Avukatın yaptığı araştırmaya göre sistem tamamen çökmüş ve şirket müşteri kaybetmemek için bunu bildirmiyor. Yüzlerce kişi aynı şekilde mağdur edilmiş. Ayrıca hızlıal ve diğer siteler ilede görüştü. onlara da hep aynı yalanı söylemişler. Hızlıal ile şuan görüşme halinde avukat. Sözleşmeyi feshetmesi için sıkıştırıyorlar. Çünkü halen onların ismini kullanarak reklam yapıp müşteri topluyor ve ödeme yapmıyorlar. Harcavekazandan üzeri alışveriş yapacaklar kesinlikle iyice araştırsın ve tuzağa düşmesin

 • İhsan20 Ağustos 2015

  Hiç kimsenin parası yatmıyor. Site artık tamamen insanları kandırıyor. Boşuna üye olup para vermeyin bence. Diğer avantaj sitelerine bakmak lazım

 • İhsan18 Ağustos 2015

  Paraları halen yatırmadılar.

 • İhsan17 Ağustos 2015

  Halen ödemeler yapılmadı. Şuanda siteye üye olan kimseye ödemeler yapılmıyor.

 • İhsan15 Ağustos 2015

  Kredi kartını değiştirdim. İnternet alışverişi açık ama çekilip çekilmediği ya da problem var mı yok mu diye haber vermiyorsunuz maalesef. Ayrıca müşteri hizmetleri de bana ödeme emrinin verildiğini söylüyor ama 9 hafta oldu diyorum dediği şey ise ödenmesi lazım.

 • Harcavekazan.com Temsilcisi15 Ağustos 2015

  Merhaba, Harca ve Kazan ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. İncelemelerimiz sonucunda, 18.06.2015 ve 22.07.2015 tarihlerinde yaptığınız Hızlıal.com alışverişlerinizden kazandığınız 66 TL nakit geri ödemenizin, ödenmesi emri verilmiş gözüküyor. Buna karşın yatırılmadığı beyanınıza istinaden süreci tekrar araştırıyoruz. Konu hakkında Müşteri İlişkileri yetkilimiz de benzer bilgiyi tarafınıza iletilmiştir. Kredi kartınızı hesabım kısmından güncelleyebilirsiniz, sistemden mevcut kartınızdan çekim yapılamıyor şeklinde görüntülüyoruz. Bankanız ile kartınızın internet kullanımına açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Süreç ile ilgili tarafınıza bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Harca ve Kazan Ekibi

 • İhsan14 Ağustos 2015

  Arkadaşlar galiba sistem çökmüş. Müşteri hizmetlerinin kendilerinden haberi yok defalarca aradım çözüm bulamadılar. Üye olacak ya da olmuş kişiler tekrar düşünmeli. Çünkü ödemeler yapılmıyor. 2 ay önce onaynan ödemelerim bile yapılmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön