Harcavekazan.com Bilgilendirme Yapılmaksızın Kredi Kartından Üyelik Ücreti Kesiyorlar!

Saliha Melis Ö. |

26/04/2016 da Markafoni'de yaptığım bir alışveriş sonrasında ekrana Harcavekazan.com'a üye ol işte harcadığının şu kadarını kazan şeklinde bir yazı çıktı. Girdim üye oldum. Üyelik sırasında ücretli olup olmadığına dair bilgilendirme yapılmadı. Ücretsiz diye üye oldum. Bugün kartımdan 20 lira işlem yapıldığına dair bilgi mesajı geldi. Girdim sisteme baktım üyelik ücreti 20,00 lira yazıyor. Zaten yaptığım alışverişin yüzde onluk kısmını da geri alamadım. Sürekli aynı mail geliyor şuraya gönderin buraya gönderin. Gönderiyorum yine aynı mail geliyor. Ardından kartımdan izinsiz para çekiyorlar. Bu ne kadar yasal? Sizden şikayetçi olacağım!

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  10:47

  Üyeye ulaşılmıştır.

 • 26 Mayıs
  14:41

  Merhaba,

  Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz.

  Değerli üyemiz iletmiş olduğunuz şikayet, firmamızca değerlendirilmeye alınmıştır.
  Harca ve Kazan üyelik sisteminin sizin kişisel bilgilerinizi girerek onaylamadığınız ve kredi kartı bilgilerinizi girmediğiniz taktirde otomatik bir üyelik gerçekleştirmesi mümkün değildir.

  Harca ve Kazan üyelik kullanımı ve iptal detayları konusunda tarafınıza bilgi vermek ve yardımcı olmak için müşteri ilişkileri yetkilimiz gün içerisinde size ulaşacaktır.

  İyi günler dileriz,

  Harca ve Kazan Ekibi