Harcama İptali Yaptırdım 13 Gün Geçti İş Bankası Paramı Hesabıma İade Edemiyor.

Necip E. |

01 Ekim 2016 tarihinde yaptığım alışverişi aynı gün ve aynı pos cihazından iptal ettirdim. İptal silibi fişi elimde. Alışveriş yaptığım mağaza paranın kendilerinden çıktığını İş Bankası'na gönderildiğini belirtiyor. Ancak İş Bankası hiçbir cevap veremiyor ve müşteri temsilcileri bilgisiz, hiç bir şey söyleyemiyor.

3736 TL paramı İş Bankası heba etti. Param ortada yok. Müşteri temsilcilerine kaç gün içinde veya kaç iş günü içinde iade yapılır, yasal süre nedir diye soruyorum, cevap veremiyorlar. Bir daha ne bu bankada paramı tutarım, ne de kartlarını alırım. Memurum bir aylık maaşım gitti. Beni oyalayıp duruyorlar. Size döneriz vs. diyorlar cevap yok, dönen yok.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  10:05

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi