Happy.com.tr Bozuk Mama Sorunu

Hakan Hakan02 Nisan 12:49

16.03.2020 tarihinde ikiz çocuklarıma aldığım 12 kutu Hipp marka mama rutubetli. Çocuklarım yemek istemiyor biz ilk önceleri zorla yedirdik çocuklarımız rahatsız sandık şu an dünyada olan hastalıktan dolayı doktora götüremedik o yüzden biz hep sucu çocuklarımızda bulduk. Sonra bu durumu doktorumuza anlattık ve oda bize mamanın tarihine bakın dedi bir baktık mamanın üretim tarihi 03.05.2019 yani üzerinde tam yaklaşık bir yıla yakın son tüketim tarihide 31.10.2020. 

Bu olaydan sonra hemen gidip bir eczaneden aynı mamadan aldım ve şimdi çocuklarım çok rahatlıkta tüketiyor. Ben bu durumu almış olduğum yere bildirdim ve bana verdikleri cevap siz 4 tanesini tüketmişsiniz ve faturayı azgar gıdaya kestirmişsin diye bizden iade almadı. Amaç iadeyi almak veya almamak değil o ufacık bebeklerin hayatı ve sağlığı ile oynamayın. Bu durumu s Gerekli birimlere ileteceğim kimsenin canına sağlığına bedel biçemezsiniz.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hakan 23 Nisan 17:22  

    Kullanmış olduğum Hipp markasınla ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım kaliteli bir ürün. Sıkıntıyı ürünü almış olduğum yerde yaşadım ürünleri mahafaza sıkıntıları var. Buradan almış olduğum 12 PK ürünü çöpe attım aynı markayı başka yerden aldım kullanıyoruz

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler