30 Eylül
#12689647

Happy Center Yanlış Fiyat Etiketi Ve Kasiyerin Yanlış Tavrı!

28.09.2019 tarihinde saat 21:00'da Happy Center Zümrütevler şubesinde alışveriş sonrası kasada ürünlerin ödemesini yaparken Lipton Yeşil Çay moroccon Mint 45 Gr ürünü etikette 2.95 yazmasına rağmen kasada 5.95 olarak gözüktü. Sonrasında fiyat için kasiyere itirazda bulunduk. Kendisiyle birlikte ürünün reyonuna gittik. Ürünün etiketini kontrol ettik ve 2.95 olarak gördük. Fakat kasiyer F** hanım fiyatı 2.95 olan farklı bir ürünün fiyatının o olduğunu iddia etti. Kasaya geldiğimizde elinde bulunan 2 etiketi de (Lipton Yeşil Çay moroccon mint 45 Gr ve Lipton Slim Plus Çay Kiraz Saplı 20'li) çöpe attı. Israrla elimizdeki ürünün etiketinin o olmadığını söylemeye devam etti.


Sonrasında mağaza sorumlusu kasiyere ürünün etikette yazan fiyattan verilmesini söyledi. Biz ürünü almaktan ziyade kasiyerin üslubundan rahatsız olduğumuzu belirttik. Fakat kasiyer olayı sürekli farklı yorumlamaya çalıştı. Sırf kasiyerin üslubundan dolayı gereksiz bir tartışma yaşadık.


Mağaza sorumlusu yardımcı olmaya çalıştı. Fakat f-- hanım sürekli bizi bastırmaya çalıştı. En son bütün ürünleri almaktan vazgeçerek mağazaya tekrar gelmeyeceğimizi belirttik. Bunun üzerine F** hanım "gelmeyin güle güle" tarzında bir cevap verdi. Daha sonra mağaza sorumlusuyla bir süre daha konuştuktan sonra marketten ayrıldık.

Aykut Aykut 1.499 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler