Happy Center 300 Gramdan Aşağı Kıyma Verilmemesi!

Ufuk Ö. |

Yıllardır alışveriş yaptım tavsiye ettim vazgeçmedim bir mağaza zinciri idi, ama artık tamamen son olaydan sonra soğudum, her zaman alışveriş yaptım gibi kasaptan yine günlük ihtiyacım kadar kıyma istedim, fakat neymiş efendim yeni husus 300 gram dan aşağı kıyma verilmiyormuş ne kadar saçma ya, ben mecbur gibi her gün 300 gram alıp buzdolabında saklamaya mecbur muyum, saçma ne biçim düşünce, yemin ederim tavsiye ettim, giden kişilere artık tavsiye etmem, tamamen benim için artık bitti, kim varsa hepsine söyleyeceğim, sanki mecburuz yarım kilo kıyma almaya kıymanın kilosu ne kadar bilgin var dimi genel müdürlük sana sesleniyorum!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  13:09

  Ufuk Bey Merhaba,

  Tarafınızı gün içerisinde 3 kere aradık fakat size ulaşamadık size ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası paylaşabilir misiniz ve hangi şubemizden alışveriş yapmak istediniz onuda belirtseniz size daha hızlı yardımcı olabiliriz.

 • Ufuk Ö.
  17 Eylül
  12:16

  Bilgi vereceğiz bilgi vereceğiz daha 444 No.lu telefon u açmıyorsunuz birde cevap yazıyorlar. Ne bilgisi gidin önce toptan parakende nedir onu öğrenin... .

 • 17 Eylül
  09:37

  Değerli Müşterimiz,
  Konu ile ilgili birim ve departmanlar nezdinde çözümleme çalışmalarımız başlatılmıştır. Çözümleme süreci dahilinde sizlere bilgilendirme yapacağız.
  Dilerseniz bizlere 444 37 37 numaralı çağrı merkezimiz yada bilgi@happy.com.tr den ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  Happy Center