17 Eylül 2015

Happy Center 300 Gramdan Aşağı Kıyma Verilmemesi!

Yıllardır alışveriş yaptım tavsiye ettim vazgeçmedim bir mağaza zinciri idi, ama artık tamamen son olaydan sonra soğudum, her zaman alışveriş yaptım gibi kasaptan yine günlük ihtiyacım kadar kıyma istedim, fakat neymiş efendim yeni husus 300 gram dan aşağı kıyma verilmiyormuş ne kadar saçma ya, ben mecbur gibi her gün 300 gram alıp buzdolabında saklamaya mecbur muyum, saçma ne biçim düşünce, yemin ederim tavsiye ettim, giden kişilere artık tavsiye etmem, tamamen benim için artık bitti, kim varsa hepsine söyleyeceğim, sanki mecburuz yarım kilo kıyma almaya kıymanın kilosu ne kadar bilgin var dimi genel müdürlük sana sesleniyorum!

Ufuk 231 Okunma

Cevaplar

  • Happy Center Temsilcisi17 Eylül 2015

    Ufuk Bey Merhaba, Tarafınızı gün içerisinde 3 kere aradık fakat size ulaşamadık size ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası paylaşabilir misiniz ve hangi şubemizden alışveriş yapmak istediniz onuda belirtseniz size daha hızlı yardımcı olabiliriz.

  • Ufuk 17 Eylül 2015

    Bilgi vereceğiz bilgi vereceğiz daha 444 No.lu telefon u açmıyorsunuz birde cevap yazıyorlar. Ne bilgisi gidin önce toptan parakende nedir onu öğrenin... .

  • Happy Center Temsilcisi17 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili birim ve departmanlar nezdinde çözümleme çalışmalarımız başlatılmıştır. Çözümleme süreci dahilinde sizlere bilgilendirme yapacağız. Dilerseniz bizlere 444 37 37 numaralı çağrı merkezimiz yada [email protected] den ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Happy Center

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön