12 Ağustos 2016

Hankook Lastikleri Dört Aylık Lastik Patladı!

Opel Astra j kasa sıfır araç aldım. 4 ay önce ve üzerinde markasına güvendiğim Hankook marka lastikleri vardı üzerinde aracımla daha yola yeni çıkmıştım 20 km yol bile gitmeden iç taraftardan lastik parçalandı. Opel bayi ve Hankook lastik firmasıyla görüşme sonrası kontrol edilip dönüş yapılacağını söylemelerine rağmen hiçbir yetkili dönüş yapmadı kısacası ürünü satana kadarmış garantisi diye bir şey yok.

Devrim 12.004 Okunma

Cevaplar

 • Devrim11 Eylül 2016

  hankook yetkilerinin yazdığı konu sonucunda lastikte batık ve lastik basıncın az olduğu sonucuna varılmış gerçekten yapılabilecek en ilginç raporu yazmışlar kendilerine teşekkür edemiyorum çünkü birkaç lastikçiye götürdüm batık yok dediler defolu lastik kanısına vardılar. Bu konu hakkında ilk yazdığım gibi sattığı ürünün arkasında durmuyorlar bende lastikle beraber tüketici Mahkemesine ve daha ileriye taşıyacağım ve tazminat davası açacağım bu saatten sonra her iki taraf için hayırlısı ve haklının yanında olması dileğiyle teşekkür ediyorum.

 • Hankook Lastikleri Temsilcisi06 Eylül 2016

  Devrim bey lastiğinizde yapılan inceleme sonucu; Sırtta batık nedeni ile oluşan hava kaybı ve düşük hava ile kullanılması sonucu oluşan hasar gözlemlenmiştir. İlgili fotoğraflar ekte bulunmaktadır.

 • Devrim16 Ağustos 2016

  Merhaba; As otomotiv bostancıyolu CD yolcu sk. No:2 Ümraniye / İstanbul. İlginiz için teşekkürler.

 • Hankook Lastikleri Temsilcisi16 Ağustos 2016

  Devrim bey merhaba, Lastiğinin hangi bayimüze bıraktığınızı belirtebilirseniz süreci hızlandırmaya çalışacağım Teşekkürler

 • Devrim16 Ağustos 2016

  Hankook marka lastikle ilgili yaşamış olduğum sorunu bayi ile görüşerek ruhsat fotokopisi ve iletişim bilgilerini verdim konuyla ilgili en kısa zamanda dönüş yapılacağını söylediler, teşekkür edip dönüş yapmalarını bekliyorum.

 • Hankook Lastikleri Temsilcisi12 Ağustos 2016

  Merhaba, Öncelikle yaşamış olduğunuz lastik problemi ile ilgili gerekli incelemenin yapılabilmesi için size en yakın Hankook bayimize lastik ile birlikte ruhsat ve iletişim bilgilerinizi ulaştırmanız durumunda en kısa sürede tarafınıza gerekli rapor ve bilgilendirme iletilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön