Toplam çözüm sayısı
..
Hankook Lastikleri ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Nurullah'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Hankook Kışlık Lastik Kart Hediyesi

7667görüntüleme
Nurullah
Nurullah 12 Mart 10:26
Çözüldü Çözüldü
Nurullah'ın Teşekkür Mesajı
“İlgililer tarafından arandım sorunun giderileceği hakkında bilgi verildi. Teşekkürler”

Yaklaşık olarak 70 gün önce hankook kışlık lastik aldım yakıt hediyesi olarak kart göndereceklerini söylediler fakat 70 gündür hediye kartının gelmesini bekliyorum. Aradım aradım ulaşamadım en son aradığım da sistemde göremediklerini mail yoluyla ulaşabileceğimi söylediler. Böyle bir şey ilk defa görüyorum.

Gelişme
Gelişme

12 Mart 14:10

Hankook bayisinden aldığım 18 inç kışlık lastikten dolayı yakıt hediyesi verileceği söylendi Fakat elime kart ulaşmadı. 70 gün geçtikten sonra hankook bayisini aradığımda böyle bir durumun söz konusu olmadığı söyleniyor. Aradan 70 gün geçtikten sonra böyle bir şeyin belirtilmesi tamamen saçmalık. Ürünü alırken kampanya da fark eden bir şey yok deniliyor her iki lastik modeli içinde hediye yakıt gönderileceği belirtilirken aldıktan sonra sadece hankook marka lastik için geçerli olması saçmalık. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

12 Mart 11:55

70 gün önce aldığım hankook (laufen) aldığım kışlık lastik. 18 inç olmasından kaynaklı yakıt hediyesi yapılacağı belirtildi. Hankook bayisindeyken herhangi bir şekilde laufen veya hankook değişen bir şey olmadığı belirtildi. Fakat lastik alındıktan sonra sadece hankook markalarda geçerli olduğu 70 gün sonra söylendi. Resmen insanı mağdur ediyorlar.

Hankook Lastikleri Logo
Hankook Lastikleri12 Mart 11:14

Merhaba, Hankook yakıt kampanyası 09.11-31.12.2020 tarihleri arasında Hankook marka 16" ve üzeri kış/her mevsim kullanılabilen 4 adet ve üzeri lastik satın alımlarında geçerli olmakta olup, yapılan kontroller sonucu Hankook marka lastik satın alınmadığı görülmüştür. Bu sebeple kampanyaya katılımınız onaylanmamıştır. İyi günler dileriz.

Nurullah
Nurullah12 Mart 11:46

Böyle bir şey kesinlikle kabul edilemez. Taktırdığım bayi bana söylediği şey şu 18 inç olmasından kaynaklı olarak yakıt hediyesi alacağım belirtilmişti. Şimdi bu şekilde yaklaşımınız doğru değil. Yakıt kampanyası var diyorsunuz fark eden bir şey yok diyorsunuz şimdi laufen kampanyaya dahil değil diyorsunuz. Satın aldıktan sonra kararınız mı değişiyor

Nurullah
Nurullah12 Mart 14:03

?

Nurullah
Nurullah15 Mart 10:45

İlgililer tarafından arandım sorunun giderileceği hakkında bilgi verildi. Teşekkürler

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 12 Mart 11:50

Hankook marka kış lastiği aldım yakıt hediyemi vermediler. Kışın kampanyası için bayiye gittim bayi lastik satmak için bana 250 TL yakıt tanımlayacağız dediler ama hala olmadı. Arıyorum müşteri hizmetlerini e posta atın diyorlar. Kaç tane e posta attım cevap yok!

profile
 • 0görüntüleme
 • 08 Aralık 2020 12:20

Yaklaşık 20 gün önce 4 kış lastiği aldım ve yakıt hediyesi verileceği söylendi defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen ulaşamadım ve hâlâ yakıt hediyesinin gelmesini bekliyorum.  Lastik alacağım zaman daha fazla düşünmeme sebep oldunuz. Şu an bile bat kaydını dinliyor ulaşamıyorum. Kötü bir m...

profile
 • 0görüntüleme
 • 04 Aralık 2020 15:40

3 hafta önce 4 adet hankook kış lastiği aldım ve hediye olarak 100 TL'lik yakıt çeki hediye vereceklerini söylediler. İnternet sitesinden formu doldurdum 1 hafta içinde mail gelecek dediler fakat 20 gün geçti hala cevap gelmedi. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum ve kampanya süresi dolmak üzere.

profile
 • 0görüntüleme
 • 01 Aralık 2020 17:22

Kayseri Şahin oğulları Hankook bayiden 4 adet Hankook kış lastiği aldım 01.12 2020 marka lastik aldım siteden sürekli aktivasyon yapmaya çalışıyorum fakat olmuyor telefonlarına ulaşamıyorum faturamı mevcut yakıt hediyesi olunca kimse ilgilenmiyor 2020 iyi girdiniz kimse ilgilenmez ise bir daha Hanko...