Hankook Lastikleri Dört Aylık Lastik Patladı!

Devrim Y. |

Opel Astra j kasa sıfır araç aldım. 4 ay önce ve üzerinde markasına güvendiğim Hankook marka lastikleri vardı üzerinde aracımla daha yola yeni çıkmıştım 20 km yol bile gitmeden iç taraftardan lastik parçalandı. Opel bayi ve Hankook lastik firmasıyla görüşme sonrası kontrol edilip dönüş yapılacağını söylemelerine rağmen hiçbir yetkili dönüş yapmadı kısacası ürünü satana kadarmış garantisi diye bir şey yok.

Etiketler :

Patlama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Devrim Y.
  11 Eylül
  11:40

  hankook yetkilerinin yazdığı konu sonucunda lastikte batık ve lastik basıncın az olduğu sonucuna varılmış gerçekten yapılabilecek en ilginç raporu yazmışlar kendilerine teşekkür edemiyorum çünkü birkaç lastikçiye götürdüm batık yok dediler defolu lastik kanısına vardılar. Bu konu hakkında ilk yazdığım gibi sattığı ürünün arkasında durmuyorlar bende lastikle beraber tüketici Mahkemesine ve daha ileriye taşıyacağım ve tazminat davası açacağım bu saatten sonra her iki taraf için hayırlısı ve haklının yanında olması dileğiyle teşekkür ediyorum.

 • 06 Eylül
  10:20

  Devrim bey lastiğinizde yapılan inceleme sonucu;
  Sırtta batık nedeni ile oluşan hava kaybı ve düşük hava ile kullanılması sonucu oluşan hasar gözlemlenmiştir.
  İlgili fotoğraflar ekte bulunmaktadır.

 • Devrim Y.
  16 Ağustos
  18:21

  Merhaba; As otomotiv bostancıyolu CD yolcu sk. No:2 Ümraniye / İstanbul. İlginiz için teşekkürler.

 • 16 Ağustos
  11:30

  Devrim bey merhaba,
  Lastiğinin hangi bayimüze bıraktığınızı belirtebilirseniz süreci hızlandırmaya çalışacağım
  Teşekkürler

 • Devrim Y.
  16 Ağustos
  09:22

  Hankook marka lastikle ilgili yaşamış olduğum sorunu bayi ile görüşerek ruhsat fotokopisi ve iletişim bilgilerini verdim konuyla ilgili en kısa zamanda dönüş yapılacağını söylediler, teşekkür edip dönüş yapmalarını bekliyorum.

 • 12 Ağustos
  16:00

  Merhaba,
  Öncelikle yaşamış olduğunuz lastik problemi ile ilgili gerekli incelemenin yapılabilmesi için size en yakın Hankook bayimize lastik ile birlikte ruhsat ve iletişim bilgilerinizi ulaştırmanız durumunda en kısa sürede tarafınıza gerekli rapor ve bilgilendirme iletilecektir.