07 Şubat 2014

Hane Mutfak'tan Aldığım Ürün İstediğim Ölçülerde Değil.

Şirinevler Mahallesi, Mahmutbey Cad. No: 88 Bahçelievler - İstanbul adresinde bulunan firmaya bir gardrop yaptırdım. Ölçü verirken benim için özel bir ihtiyaç olduğunu bu nedenle belirttiğim ölçülerde olmasını önemle rica ettim. Söz verdikleri günde teslim etmediler bu da yetmezmiş gibi getirdikleri dolabın verdiğim ölçülerle hiç alakası olmadığını gördüm.

Gelip düzelteceğiz ya da ürünü geri alacağız dendi fakat aradan günler geçmesine rağmen problemi çözmedikleri gibi telefonlarıma da cevap vermiyorlar. Ben ürünün geri alınmasını ve ücretimin iade edilmesini istiyorum. Hane Mutfak'tan şikayetçiyim.

Nurcan 271 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan18 Şubat 2014

    Ben sadece "ŞİKAYET VAR" ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Beni mağdur eden firma her türlü sese kulaklarını kapadığından ÇÖZÜM iÇiN HENÜZ BiRŞEY YAPILMADI.Ama en azından söz konusu firmaya sipariş vermek isteyenler bir kere daha düşünsün diyorum..Cok kötü bir işçilik, zamanında teslim edilmeyen ürün ve sonrasında “ Ben nasılsa paramı aldım sen ne yaparsan yap” zihniyetli bir esnaflık..BENDEN SÖYLEMESi..

  • Nurcan11 Şubat 2014

    FiRMA TARAFINDAN ÇÖZÜM iÇiN HENÜZ BiRSEY YAPILMADI.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön