15 Nisan 2015

Hammaddeler.com Eksik Ürünüm

Siparişlerimde eksik ürünüm vardı mail attım arayarak geri dönüş yaptılar. Kayıt ettiklerini ve gönderimin yapılacağını söylediler. Pazartesi günü hala elimde olmayınca tekrar aradım acil ihtiyacım olduğunu belirttim. Sorumluyla görüşüp beni geri arayacaklarını söylediler ama geri dönüş yapılmadı.


Birkaç saat sonra tekrar aradım ve tekrar acil ihtiyacım olduğunu belirtmeme rağmen geçiştirmeli cevap verdiler. Eğer bana acilen yollamayacaksanız iptal edin diye mail attım ama ne mail olarak ne de arayarak geri dönüş yapıldı. Salı günü farklı telefonları aradım fakat hiçbirine cevap verilmedi. Bu kadar acemice çalışan bir firma görmedim. Parasını almalarına rağmen hala ürünüm elimde değil.

Esra 419 Okunma

Cevaplar

  • Esra28 Ekim 2015

    Sadece Şikayetvar.com a şikayetimi yayınladığı ve çözüme ulaştırmaya çalıştığı için teşekkür ediyorum. Hammaddeler.com hakkındaki düşüncelerim yine aynı. Ürünümü artık ihtiyacımın kalmadığı bir zamanda yolladılar. Bir daha kesinlikle alışveriş yapmam.

  • Hammaddeler.com Temsilcisi08 Ağustos 2015

    Değerli müşterimiz, ISO10002 Kalite Yönetim Sistemimiz gereği, yapmış olduğunuz talebiniz, Hammaddeler.com Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlıdır. Yukarıda yazmış olduğunuz bilgiler, mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, gerekli süreç başlatılmıştır. Hammaddeler.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön